reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wszystko biorę pod uwagę, od paru cykli mam podwyższoną podczas @ ale po @ mi spada. Ok koniec tematu, zobacze co będzie za parę dni. Nie mam żadnej infekcji ani nie jestem przeziębiona. Ok nie ma się co nakręcać 😉
Ja mierze temp od ponad roku. Zazwyczaj temp mi spada 1 dnia@ lub 2. W poprzednim cyklu spadła mi temp dopiero 8dc,a w tym cyklu spadła na jeden dzień @ i wróciła na wyższe z poprzedniego cyklu, a już mam 19dc także różne rzeczy się dzieją. I nie jestem w ciąży 😊 tyle, że ja mierze codziennie od kilkunastu cykli i wiem jak u mnie powinno to wyglądać na 100 %. A po kawie itd temp mam wyższą o jakieś 0,2 stopnia 💁‍♀️
 
reklama
Dokładnie, super że wiesz już na czym stoisz, ja przed samym początkiem starań też poszłam do gina na kontrolę, zrobiłam cytologie, pakiet badań z krwi i wszystko wyszło ok, więc dopiero jak minie 6 cykl bezowocnych starań wtedy pójdę na dokładniejsze badania i monitoring, nie rozumiem tego jak lekarze mówią że trzeba czekać rok zanim zaczniemy coś robić, to głupota ja staram się teraz, płacę za wizytę więc chciałbym jak najbardziej poważnie do tego podejść i oczekuję fachowej pomocy a nie zbywania 🙄

To chyba ma tylko taki cel, żeby przeciągnąć diagnostykę, leczenie i wyciągnąć więcej pieniędzy. Też tego nie rozumiem. Lepiej wiedzieć, że coś jest nie tak i wykorzystać ten rok na leczenie niż czekać bez sensu i się denerwować.

Mi lekarz powiedział, że teraz jest sezon grzewczy itp. i mogą się zmieniać temperatury. Nie wiem, czy ma rację, ale ja też mam wyższe niż w sezonie letnim, w różnym czasie się obniża, raz przed @, raz pierwszego dnia, raz w trakcie i we wcześniejszych latach w takim okresie też tak miałam.

AnioOlek a zaczęłaś coś suplementowac ? Zmieniłaś dietę ?
 
To chyba ma tylko taki cel, żeby przeciągnąć diagnostykę, leczenie i wyciągnąć więcej pieniędzy. Też tego nie rozumiem. Lepiej wiedzieć, że coś jest nie tak i wykorzystać ten rok na leczenie niż czekać bez sensu i się denerwować.

Mi lekarz powiedział, że teraz jest sezon grzewczy itp. i mogą się zmieniać temperatury. Nie wiem, czy ma rację, ale ja też mam wyższe niż w sezonie letnim, w różnym czasie się obniża, raz przed @, raz pierwszego dnia, raz w trakcie i we wcześniejszych latach w takim okresie też tak miałam.

AnioOlek a zaczęłaś coś suplementowac ? Zmieniłaś dietę ?

Niby statystycznie 80% zdrowych par zachodzi w ciąże w ciągu pierwszego roku starań, dlatego nie prowadzi się wcześniej diagnostyki, bo jest to w większości przypadków standardowy czas.

Niemniej jak się chodzi prywatnie to co im szkodzi, płacić płaci klient, za badania tez, to chociaż podstawy można sprawdzić [emoji2368]

Cieszę się, ze wróciłam do lekarza, który mnie nie zbywa na za rok tylko już mną trochę kieruje i wskazuje.
 
reklama
Niby statystycznie 80% zdrowych par zachodzi w ciąże w ciągu pierwszego roku starań, dlatego nie prowadzi się wcześniej diagnostyki, bo jest to w większości przypadków standardowy czas.

Niemniej jak się chodzi prywatnie to co im szkodzi, płacić płaci klient, za badania tez, to chociaż podstawy można sprawdzić [emoji2368]

Cieszę się, ze wróciłam do lekarza, który mnie nie zbywa na za rok tylko już mną trochę kieruje i wskazuje.

Tak tylko jeszcze dopisze ze ten mój endogin od zawsze chciał mieć wzgląd w sytuacje hormonalna mojego organizmu. Przed anty, w trakcie, po odstawieniu tak i teraz po 3 latach po odstawieniu, szczególnie, ze chce zajść w ciąże. Dla niej to oczywiste, ze jako lekarz musi wiedzieć co się dzieje w organizmie przynajmniej w podstawowym zakresie [emoji2368] ją nie obchodzi kto zapłaci za badania, czy załatwię sobie na NFZ czy prywatnie, ona chce mieć wyniki i tyle [emoji1787] tak jak kiedyś mi to nie było na rękę (kasa) tak teraz mnie to cieszy [emoji4]
 
Do góry