reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Niby statystycznie 80% zdrowych par zachodzi w ciąże w ciągu pierwszego roku starań, dlatego nie prowadzi się wcześniej diagnostyki, bo jest to w większości przypadków standardowy czas.

Niemniej jak się chodzi prywatnie to co im szkodzi, płacić płaci klient, za badania tez, to chociaż podstawy można sprawdzić [emoji2368]

Cieszę się, ze wróciłam do lekarza, który mnie nie zbywa na za rok tylko już mną trochę kieruje i wskazuje.
Ja też chodzę do takiej fajnej babeczki, która mimo poinformowania mnie po jakim czasie można się martwić jak nie wychodzi ale monitoring zrobi, nawet sama ostatnio zaproponowała żebym przyjechała na bezpłatne USG żeby zobaczyć czy pęcherzyki pękają. Mimo, że nie przyjmuje w moim mieście i muszę do niej jechać kawałek to i tak nie zamieniłabym jej na nikogo innego. 👍👍👍 Z resztą prowadziła moja pierwszą ciążę 8 lat temu więc jej ufam w 100%.
 
reklama
Ja też chodzę do takiej fajnej babeczki, która mimo poinformowania mnie po jakim czasie można się martwić jak nie wychodzi ale monitoring zrobi, nawet sama ostatnio zaproponowała żebym przyjechała na bezpłatne USG żeby zobaczyć czy pęcherzyki pękają. Mimo, że nie przyjmuje w moim mieście i muszę do niej jechać kawałek to i tak nie zamieniłabym jej na nikogo innego. [emoji106][emoji106][emoji106] Z resztą prowadziła moja pierwszą ciążę 8 lat temu więc jej ufam w 100%.

Mamy farta [emoji106][emoji16]
 
reklama
Do góry