reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja muszę właśnie zrobić jeszcze krzywą cukrzycową plus insulinową. To chyba po to, żeby sprawdzić czy nie mam tego IO?? Tak?? A miałaś jakieś objawy? Ja kocham wszystko co słodkie więc jak się okaże, że to to, będzie ciężko 😭😭😭
Objawy tego typu, że dużo ćwiczyłam a nie chudłam wręcz tyłam z powietrza
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo, musiałam sobie skasować ten poranny wynik, bo w pamięci ostatnie mierzenie pokazywało LO , dlatego myślałam że to nie działa... [emoji1745]
Owu już blisko, szyjka robi się miękka, śluzu dużo i rozciągliwy dzisiaj [emoji106]

U mnie LO pokazuje się jak mierzy, ale mimo to jak go wyłącze i przytrzymam to pokazuje zapisany ostatni wynik z pomiaru [emoji2368] w ogóle, ja mierze o 4:30 [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] na śpiocha wpisuje do telefonu bo się boje, ze później coś popsuje i nie będę pamiętać [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Objawy tego typu, że dużo ćwiczyłam a nie chudłam wręcz tyłam z powietrza
Nie no to ja ważę 44 kg więc wątpię 🤣🤣 Jak jem mniej waga leci od razu. Ale zobaczymy co wyjdzie. Mi szybko cukier za to spada. Jak nie jem co 3h i jak wstanę od razu mi się ręce trzęsą i mi słabo. Muszę jeść co 3h.
 
@Sherlook ale chudzinka z Ciebie, ale rzadko bo rzadko chudzi ludzi też mogą mieć IO, zbadaj sobie na czczo glukoze i insulinę z tego się bierze wskaźnik HOMA i bedzie widać czy się coś dzieje. I wtedy potem dopiero na krzywa.

@Arielda ja Ciebie pamiętam, ale już rzadko tu wchodzę od czasu do czasu :) ja co prawda IO nie mam, ale polecam zacząć od diety wyeliminowania niektórych składników przede wszystkim. Ja ogólnie jem na niskim indeksie glikemiczny.
 
reklama
@Sherlook ale chudzinka z Ciebie, ale rzadko bo rzadko chudzi ludzi też mogą mieć IO, zbadaj sobie na czczo glukoze i insulinę z tego się bierze wskaźnik HOMA i bedzie widać czy się coś dzieje. I wtedy potem dopiero na krzywa.

@Arielda ja Ciebie pamiętam, ale już rzadko tu wchodzę od czasu do czasu :)
Mam skierowanie na krzywą idę w piątek. Ale boję się czy wytrzymam. Obstawiam, że zemdleję albo zwymiotuję. Nigdy tak długo nie jadłam. Pojadę na 7, to zjem pewnie po 9tej.
 
Do góry