reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja szczerze powiem, że czekam na harrego [emoji28][emoji28] podoba mi się opcja podobna do wiedźmina, czyli każda decyzja wpływa na późniejszy rozwój [emoji16] lubię czasami trochę inne gierki [emoji16]

Właśnie Life is strange jest taka gra gdzie wpływasz na rozwój gry:)


Detroit become human było super tez.
 
reklama
Dziękuję [emoji3590][emoji8] ja też po 3 cyklu płakałam [emoji28] kilka takich cykli miałam [emoji6] i gdybym wiedziała wcześniej, że nie jest tak łatwo zajść w ciążę to pewnie też bym nie stosowała anty[emoji28] jak to moja Gin mówi "w każdym cyklu jest 25% szans na zajście [emoji2368] i jest to loteria niesamowita [emoji2272] no i czytałam, że naukowcy ostatnio odkryli, że to komórka jajową kobiety wybiera plemnika, a nie jak dotychczas myślano, że to najsilniejszy plemnik. Także podejrzewamy z moją Gin, że moje komórki nie bardzo chcą się pogodzić z plemnikami mojego M [emoji23] bo on nawet nigdy nie był w moim "guście" więc może i tam nie są [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787]

Twój jeszcze ich w kwiaty nie zaopatrzył [emoji3061] i gitarke, może jakieś serenady pod komórka jajowa i wrota się otworzą [emoji2368]

Ja na szczęście póki co nie płacze po 3 cyklu, ale jeszcze wszystko przede mną [emoji23] ponoć luteina może powodować lek i depresje, także czekajcie na mega dola po następnej owulacji [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziękuję ❤😘 ja też po 3 cyklu płakałam 😅 kilka takich cykli miałam 😉 i gdybym wiedziała wcześniej, że nie jest tak łatwo zajść w ciążę to pewnie też bym nie stosowała anty😅 jak to moja Gin mówi "w każdym cyklu jest 25% szans na zajście 🤷‍♀️ i jest to loteria niesamowita 💁‍♀️ no i czytałam, że naukowcy ostatnio odkryli, że to komórka jajową kobiety wybiera plemnika, a nie jak dotychczas myślano, że to najsilniejszy plemnik. Także podejrzewamy z moją Gin, że moje komórki nie bardzo chcą się pogodzić z plemnikami mojego M 😂 bo on nawet nigdy nie był w moim "guście" więc może i tam nie są 😂😂😂🤣
Padłam 🤣🤣🤣
O tego to nie słyszałam, oj to ja tez jestem wybredna, może dlatego 😂
Super ze masz do tego takie podejście, ciężkie chwile bywają nawet w codziennym życiu, wiec w takich chwilach nie ma się co dziwić 😊
 
Twój jeszcze ich w kwiaty nie zaopatrzył [emoji3061] i gitarke, może jakieś serenady pod komórka jajowa i wrota się otworzą [emoji2368]

Ja na szczęście póki co nie płacze po 3 cyklu, ale jeszcze wszystko przede mną [emoji23] ponoć luteina może powodować lek i depresje, także czekajcie na mega dola po następnej owulacji [emoji23][emoji23][emoji23]
Coca Ty jesteś jak Hera, obie macie do tego trzeźwe podejście ! Nic tylko brać z was przykład 😛😁 wyluzować i kontynuować bobosexy 🤣🤣🤣
Czasami płacz działa w takich chwilach jak lekarstwo, po nim odchodzą wszystkie złości 🤗😍❤️
 
Twój jeszcze ich w kwiaty nie zaopatrzył [emoji3061] i gitarke, może jakieś serenady pod komórka jajowa i wrota się otworzą [emoji2368]

Ja na szczęście póki co nie płacze po 3 cyklu, ale jeszcze wszystko przede mną [emoji23] ponoć luteina może powodować lek i depresje, także czekajcie na mega dola po następnej owulacji [emoji23][emoji23][emoji23]
To muszę zapamiętać o tej luteinie, bo moja depresja i nerwica lękowa nie zniesie konkurencji 😅
 
Coca Ty jesteś jak Hera, obie macie do tego trzeźwe podejście ! Nic tylko brać z was przykład [emoji14][emoji16] wyluzować i kontynuować bobosexy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Czasami płacz działa w takich chwilach jak lekarstwo, po nim odchodzą wszystkie złości [emoji847][emoji7][emoji3590]

Ja będę miała dopiero 4cs, u mnie to się nie liczy, ale Herę podziwiam za podejście i humor i w ogóle [emoji3590] wzór [emoji16]
 
reklama
Do góry