reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja będę miała dopiero 4cs, u mnie to się nie liczy, ale Herę podziwiam za podejście i humor i w ogóle [emoji3590] wzór [emoji16]
Ze mnie taki wzór jak z koziej dupy trąbka 😅🤣 ja po prostu uznałam, że jak będę się spinać od początku i robić wszystko co się da, to co mi zostanie na później? 😅 Zresztą nawet jak coś chce więcej od mojej gin to dostaje zjebke, że mam przestać czytać i szukać tylko iść się bzykać. Co do jego plemników to muszą być straszne buce 😅 mój też nie jest romantykiem więc tam na pewno nie jest lepiej😂
 
reklama
Ze mnie taki wzór jak z koziej dupy trąbka 😅🤣 ja po prostu uznałam, że jak będę się spinać od początku i robić wszystko co się da, to co mi zostanie na później? 😅 Zresztą nawet jak coś chce więcej od mojej gin to dostaje zjebke, że mam przestać czytać i szukać tylko iść się bzykać. Co do jego plemników to muszą być straszne buce 😅 mój też nie jest romantykiem więc tam na pewno nie jest lepiej😂
No to nie wiem co mojej nie pasuje, bo mój mąż mi całe życie wiersze pisze, obiady gotuje i raz na jakiś czas kwiaty kupuje ❤ a już ta zołza i jej koleżanki trzy razy zaloty odrzuciły🙄 biedne plemniki 😔😅
 
No to nie wiem co mojej nie pasuje, bo mój mąż mi całe życie wiersze pisze, objady gotuje i raz na jakiś czas kwiaty kupuje ❤ a już ta zołza i jej koleżanki trzy razy zaloty odrzuciły🙄 biedne plemniki 😔😅
Mój twierdzi, że zabiłam w nim romantyzm 🤣 kiedyś pisał mi piosenki przy 3 powiedziałam, że nie trafił w dźwięk i się skończyło 😂 więc może jego plemniki mają focha 🤔🤣
 
Mój twierdzi, że zabiłam w nim romantyzm 🤣 kiedyś pisał mi piosenki przy 3 powiedziałam, że nie trafił w dźwięk i się skończyło 😂 więc może jego plemniki mają focha 🤔🤣
Mój raczej tez romantyk, kwiatki czasami kupi, sprząta, prasuje.. to ja bardziej jestem taka ze zołza, a już zwłaszcza przed @, hormony mna tak manipulują ze ciężko mi się samej ogarnac. Jak zejdzie ciśnienie to go zazwyczaj przepraszam, ale mówi ze nie ma za co, ze wcale taka zła nie jestem 😛😂🤣
To jak ta komórka ma mój charakter to lekko nie będzie 😛🤣😂
 
Jest jeszcze wcześnie. To nie musi oznaczać od razu najgorszego. Przykro mi, że straciłaś ale @Silence85 nie może się teraz stresować, musimy ją wesprzeć i przekazać pozytywną energię, a taka wiadomość ją raczej nie pocieszy.
No nie moge sie stresować. Ale mam pozytywny covid 🤦‍♀️ trzmajcie mnie bo juz jestem na granicy
 
Nie wierzę!! Jeszcze to. To twoje dziecko jest na kwarantannie, dobrze pamiętam? Tak się zastanawiałam jak pisałaś o tym teście czy ci przypadkiem pozytyw nie wyjdzie. Bardzo ci współczuję. Wszystko na raz!
Juz nie jest. Do wczoraj byl. To znavzy dzis znow jest. 🤦‍♀️
Ja nie mam zadnych objawów wskazujących na covid. Gdyby nie ciąża, to bym nawet nie wiedziała, bo nie mialabym potrzeby jechac do szpitala 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry