reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja jestem w domu. I probuje ogarnąć wizyte kontrolna. 😂 Bo dzwonil do mnie lekarz z izby przyjęć, i oni nie moga juz mnie zbadac... ale potrzebuje pani pilnej konsultacji. I musze jechac do specjalnego szpitala. Tylmo nikt nie wie jak mam dojechać tam.
Matko!!! To się w głowie nie mieści. Pewnie cały oddział na którym byłaś będzie na kwarantannie 😲 Dawaj znać co i jak! Takie masz przeżycia, że szok. Ale może będzie mimo wszystko dobrze 😘
 
reklama
Matko!!! To się w głowie nie mieści. Pewnie cały oddział na którym byłaś będzie na kwarantannie 😲 Dawaj znać co i jak! Takie masz przeżycia, że szok. Ale może będzie mimo wszystko dobrze 😘
Nie zamkną. Miałam maseczke. 😂 Autobusu ktorym jechałam tez nie beda szukac. Bo miałam maseczkę. Ja zawsze mam maseczkę. Czyli gdzie e sie zarazilam? 😂
 
Może od syna, kto to wie. A poza tym te testy nie są za bardzo wiarygodne[emoji38][emoji38]
Z tymi testami to jest jakaś porażka. Do mojego znajomego przyjechała karetka zrobić wymaz. Po 2 dniach sanepid zadzwonił, że ma kwarantanne bo wyszedł mu pozytyw. Zapytał się ich jakim cudem skoro ten wymaz zostal u niego w domu[emoji2358] zapomnieli go zabrać[emoji85]
 
Cześć dziewczyny, potrzebuję dzisiaj wsparcia [emoji24] nie udzielam się jakoś często ale staramy się z M od początku roku i o ile w poprzednich cyklach jakoś znosilam porażki i brak || tak dzisiaj, kiedy dostałam @ coś we mnie pękło. Nie chciałam się nakręcac w tym cyklu ale podświadomie miałam nadzieję i nie mogę sobie z tym racjonalnie poradzić...
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuję dzisiaj wsparcia [emoji24] nie udzielam się jakoś często ale staramy się z M od początku roku i o ile w poprzednich cyklach jakoś znosilam porażki i brak || tak dzisiaj, kiedy dostałam @ coś we mnie pękło. Nie chciałam się nakręcac w tym cyklu ale podświadomie miałam nadzieję i nie mogę sobie z tym racjonalnie poradzić...

Badacie się czy jeszcze nie?
 
Do góry