reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Teraz gram w Assassin's Creed Odyssey 😁
Wcześniej Wiedźmin, Red dead redemption i lego city z synem 😂 genialna gra
Ja wiedźmina skończyłam całego z dodatkami 😁 assassin Valhalla mnie teraz interesuje. A na codzień jak mam ochotę pograć to diablo 😁😁 za to z moim lubimy pograć np w South Park, żeby się pośmiać i on oczywiście samochodowe 🥴
 
Ja wiedźmina skończyłam całego z dodatkami 😁 assassin Valhalla mnie teraz interesuje. A na codzień jak mam ochotę pograć to diablo 😁😁 za to z moim lubimy pograć np w South Park, żeby się pośmiać i on oczywiście samochodowe 🥴


Diablo ❤️ moja naukochansza gra wszechczasów. Gram w nią od dnia premiery. Poznałam tam ludzi, z którymi do tej pory mam kontakt. Teraz czekam na czwartą część. Na Assassin's Valhalla również czekam, będzie idealnie w moim klimacie 😁
 
Diablo ❤ moja naukochansza gra wszechczasów. Gram w nią od dnia premiery. Poznałam tam ludzi, z którymi do tej pory mam kontakt. Teraz czekam na czwartą część. Na Assassin's Valhalla również czekam, będzie idealnie w moim klimacie 😁
Ja gram w diablo od 2 części 😁 wcześniej pc, a 3 już na konsoli 🤷‍♀️ uwielbiam od dziecka 😁 też czekam na 4 bo już nie widzę większych szans rozwojowych w 3🤷‍♀️
 
Nie mam dzieci 🤷‍♀️ czasu nie było 😂 pierwszy rok to się wyrównywałam hormonalnie, bo hormony fikaly jak szalone po odstawieniu anty. Później przez chwilę się skupiłam na tym, żeby zajść i znowu odpuściłam trochę. Mój M wyniki ma ok bez jakiś rewelacji ale jest ok. Tak znów się spiełam I wzięłam za to jakieś 5 miesięcy temu. Daje sobie czas do 32 urodzin w kwietniu. Jak do tego czasu nic to dam się położyć na oddział na pełną diagnostykę itd itp. Póki co moja Gin mówi, żeby się nie martwić bo wyniki są w porządku, obraz usg też i wrazie co będziemy badać dalej 🤷‍♀️ choć ona nie widzi co6💁‍♀️ zresztą, żaden z 3 ginekologów nie widział nic co by wskazywało na jakieś problemy 🤷‍♀️ ja już teraz przyjmuje wszystko na chłodno i ostateczne narzędzia podejmę od kwietnia 😉 w ciągu 4 lat zachodzi 95% par, także trochę czasu mi zostało 😅
Podziwiam za spokój. 😍 ja wyskoczyłabym ze skory, przy trzecim cyklu był dramat.. płakałam jak bóbr 🙄 nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci, bo wszystkie kocham jak swoje, ale gdzieś od zawsze siedziała we mnie taka myśli, ze jak już będę na nie gotowa to będzie problem żeby zajść. Ja nigdy nie brałam tabletek anty bo właśnie bałam się ze po odstawieniu będę mógła mieć jakiś problem. Teraz widać ze nie ma na to reguły. 3 msc temu byłam u lekarza i wszystko ok, był pęcherzyk w lewym jajniku 18 mm, wiec mówiła ze najlepsze dni przed nami.. niestety efektu tych dni nie ma do dziś 😂😂 tak jak pisałam wcześniej ten cykl rzuciłam na totalny luz, poczekam do tych 12 msc i zacznę działać chociaż z jakaś podstawa badań.
a za Ciebie trzymam mocno kuciuki żeby w dniu twoich 32 urodzin dzieciątko dawało znaki od środka 😍🤗😘❤️
 
Ja gram w diablo od 2 części 😁 wcześniej pc, a 3 już na konsoli 🤷‍♀️ uwielbiam od dziecka 😁 też czekam na 4 bo już nie widzę większych szans rozwojowych w 3🤷‍♀️

Nie no teraz to już niestety gra umarła. Nowe sezony już nie przekonują. Też gram od dwójki. Jak byłam mała, miałam tylko demo tej gry i grałam w nie w kółko boki nie miałam kasy, żeby pełną grę kupić 😁 ale kocham miłością płomienną ❤️
 
Podziwiam za spokój. 😍 ja wyskoczyłabym ze skory, przy trzecim cyklu był dramat.. płakałam jak bóbr 🙄 nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci, bo wszystkie kocham jak swoje, ale gdzieś od zawsze siedziała we mnie taka myśli, ze jak już będę na nie gotowa to będzie problem żeby zajść. Ja nigdy nie brałam tabletek anty bo właśnie bałam się ze po odstawieniu będę mógła mieć jakiś problem. Teraz widać ze nie ma na to reguły. 3 msc temu byłam u lekarza i wszystko ok, był pęcherzyk w lewym jajniku 18 mm, wiec mówiła ze najlepsze dni przed nami.. niestety efektu tych dni nie ma do dziś 😂😂 tak jak pisałam wcześniej ten cykl rzuciłam na totalny luz, poczekam do tych 12 msc i zacznę działać chociaż z jakaś podstawa badań.
a za Ciebie trzymam mocno kuciuki żeby w dniu twoich 32 urodzin dzieciątko dawało znaki od środka 😍🤗😘
Dziękuję ❤️😘 ja też po 3 cyklu płakałam 😅 kilka takich cykli miałam 😉 i gdybym wiedziała wcześniej, że nie jest tak łatwo zajść w ciążę to pewnie też bym nie stosowała anty😅 jak to moja Gin mówi "w każdym cyklu jest 25% szans na zajście 🤷‍♀️ i jest to loteria niesamowita 💁‍♀️ no i czytałam, że naukowcy ostatnio odkryli, że to komórka jajową kobiety wybiera plemnika, a nie jak dotychczas myślano, że to najsilniejszy plemnik. Także podejrzewamy z moją Gin, że moje komórki nie bardzo chcą się pogodzić z plemnikami mojego M 😂 bo on nawet nigdy nie był w moim "guście" więc może i tam nie są 😂😂😂🤣
 
reklama
Do góry