reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć Dziewczyny,
U mnie dziś 20dc, w tym cyklu owu wróciła chyba do normy po tym ostatnim przesunięciu na 27 dc 🙈 test owu pozytywny był 16dc, wiec zakladam, że owulacja jeśli była to w 17dc. Dla pewności zrobię badanie progesteronu w 24 dc. W tym cyklu też brałam wiesiołek, ale mam nadzieję, że już mi nie wydłuży cyklu jak ostatnio, skoro owulacja prawdopodobnie była w 17 dc jak dotychczas 😂 trzymam kciuki za wszystkie Staraczki, a tym, które doczekały się 2 kresek gratuluję 🥳 do testowania minimum tydzień, mam zamiar się nie nakręcać, ale zobaczymy jak wyjdzie 🤷‍♀️
 
Albo jest za wcześnie, albo ciąży nie ma [emoji6] spokojnie. Jeśli się udało, to się udało i się o tym dowiesz i nic tego nie zmieni. Trzymam kciuki.
Wiem, wiem, tylko po tych dwóch ostatnich stratach to ciągle zostaje ten strach i obawy i już by się chciało wiedzieć. Czekam do poniedziałku i wtedy się okaże.
 
Cześć Dziewczyny,
U mnie dziś 20dc, w tym cyklu owu wróciła chyba do normy po tym ostatnim przesunięciu na 27 dc 🙈 test owu pozytywny był 16dc, wiec zakladam, że owulacja jeśli była to w 17dc. Dla pewności zrobię badanie progesteronu w 24 dc. W tym cyklu też brałam wiesiołek, ale mam nadzieję, że już mi nie wydłuży cyklu jak ostatnio, skoro owulacja prawdopodobnie była w 17 dc jak dotychczas 😂 trzymam kciuki za wszystkie Staraczki, a tym, które doczekały się 2 kresek gratuluję 🥳 do testowania minimum tydzień, mam zamiar się nie nakręcać, ale zobaczymy jak wyjdzie 🤷‍♀️
Życze powodzenia i Trzymam kciuki ;)
 
Nie mogłam się powstrzymać i sernik zaraz będzie upieczony 🤣😝 trzeba sobie znajdować zajęcia żeby mniej myśleć i czas szybciej zleciał
 

Załączniki

  • 20201024_161707.jpg
    20201024_161707.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny może wy coś doradzicie. Zawsze malowałam włosy mojej teściowej i kilka dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży a teściowa chce żebym jej pomalowała.. nie chce jej mówić wgl nikomu nie chcemy mówić o ciąży póki co, bo w poprzedniej rozgadala połowie miasta, malowałam jej włosy w ciąży, następnie straciliśmy dziecko w 16 tyg. Proszę doradzicie jak mam jej odmówić czy farba mi nie zaszkodzi, specjalnie unikam chemii a tu iść wdychać amoniak na 30 min. Jak ustaje malować jej włosy nagle w maseczce to będzie wypytywała, jak jej odmowie jak kiedyś to teść wkroczy do akcji że czemu nie chce jej zrobić itp i naciskać zaczną że mam malować i tyle..
 
reklama
Do góry