reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wszystko siedzi w naszej głowie. Psychika może nam strasznie namieszać w organizmie. A też kiedy kobieta zaczyna się starać to zwraca na siebie większą uwagę i zaczyna dostrzegać rzeczy, które może i wcześniej się działy ale ich nie zauważyła bo były dla niej nieistotne. Dlatego teraz niektóre rzeczy wydają się nowością.
Tak masz racje 😉
 
reklama
To rzeczywiście dziwne masz te objawy. Ja nigdy nie miałam żadnych objawów przed @ jedynie ten wysyp na twarzy a w tym miesiącu nic. Ogólnie piersi mnie bolą i jajniki i tak miałam tak samo w dwóch poprzednich ciążąch które niestety straciłam 😭 także ogólnie szansa jest że może się udało, ale test póki co negatywny.
Trzymam kciuki za dwie tłuściutkie kreseczki i aby wszystko było dobrze 😉😘
 
To rzeczywiście dziwne masz te objawy. Ja nigdy nie miałam żadnych objawów przed @ jedynie ten wysyp na twarzy a w tym miesiącu nic. Ogólnie piersi mnie bolą i jajniki i tak miałam tak samo w dwóch poprzednich ciążąch które niestety straciłam [emoji24] także ogólnie szansa jest że może się udało, ale test póki co negatywny.
Póki @ nie ma szansa i nadzieja jest[emoji6] trzymam kciuki żebyś zobaczyła piękny pozytywny test i żeby tym razem ta ciąża zakończyła się szczęśliwie [emoji7]
 
Póki @ nie ma szansa i nadzieja jest[emoji6] trzymam kciuki żebyś zobaczyła piękny pozytywny test i żeby tym razem ta ciąża zakończyła się szczęśliwie [emoji7]
@ nie ma bo od czwartku biorę duphaston i dopóki go nie odstawię to @ nie przyjdzie. W czwartek byłam na wizycie i pani ginekolog na usg w macicy zobaczyła pęcherzyk- ale powiedziała że nie wie czy to ciążowy, żebym się nie nastawiała bo równie dobrze może to być np. resztka śluzu, w jajniku pokazała duże ciałko żółte i powiedziała że jest szansa że się udało ale kazała w poniedziałek iść na betę i dopiero wtedy się okaże jak jest.
 
Życzę Wam wszystkim 2 pięknych kreseczkek. Ale przestańcie się tak nakręcać. Pamiętacie, że im więcej czytacie o objawach ciążowych tym więcej będziecie ich widzieć u siebie. Nie potrzebnie przesuwacie sobie cykle. Wszystko na spokojnie ✌✌
Chciałam przestać nie myśleć i upiec sernik a tu pech nie mam budyniu do mojego ulubionego sernika i siedze i czytam sobie
 
To rzeczywiście dziwne masz te objawy. Ja nigdy nie miałam żadnych objawów przed @ jedynie ten wysyp na twarzy a w tym miesiącu nic. Ogólnie piersi mnie bolą i jajniki i tak miałam tak samo w dwóch poprzednich ciążąch które niestety straciłam [emoji24] także ogólnie szansa jest że może się udało, ale test póki co negatywny.

Który dpo?
 
reklama
Do góry