reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Według mojego kalendarzyka jest dzisiaj 16 dzień a według moich obserwacji i wyniku testu owulacyjnego jest dzisiaj 15 dnień po owulacji

W teorii piszą, ze zagnieżdżenie może nastąpić nawet po 12 dniach od zapłodnienia, a dopiero później beta w ogóle przyrasta. Najczulsze testy maja czułość 10, jeśli zagnieżdżenie wystąpiło późno to beta będzie wciąż dla nich za niska. Pomijam już sam fakt skuteczności testów.

Tak wiec moim zdaniem zupełnie normalne jest, ze test w dniu @ może nie wyjść nawet jeśli do zapłodnienia doszło, dlatego sama nie zamierzam testować dopóki się konkretnie nie spóźni. Zrób po weekendzie betę i będziesz wiedzieć.
 
W teorii piszą, ze zagnieżdżenie może nastąpić nawet po 12 dniach od zapłodnienia, a dopiero później beta w ogóle przyrasta. Najczulsze testy maja czułość 10, jeśli zagnieżdżenie wystąpiło późno to beta będzie wciąż dla nich za niska. Pomijam już sam fakt skuteczności testów.

Tak wiec moim zdaniem zupełnie normalne jest, ze test w dniu @ może nie wyjść nawet jeśli do zapłodnienia doszło, dlatego sama nie zamierzam testować dopóki się konkretnie nie spóźni. Zrób po weekendzie betę i będziesz wiedzieć.
Też mi się właśnie wydaje że może jest jeszcze za wcześnie i tak jak mi mówiła pani ginekolog zrobię betę w poniedziałek i wtedy będzie wiadomo
 
reklama
Też mi się właśnie wydaje że może jest jeszcze za wcześnie i tak jak mi mówiła pani ginekolog zrobię betę w poniedziałek i wtedy będzie wiadomo

Albo jest za wcześnie, albo ciąży nie ma [emoji6] spokojnie. Jeśli się udało, to się udało i się o tym dowiesz i nic tego nie zmieni. Trzymam kciuki.
 
Do góry