reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dołączam się! Ja wczoraj miałam mieć @ ale nic nie ma i wczoraj test też negatywny..
Dzisiaj mam 28dc. Cykle różnie mam od 28 do 30. 🙄 Wczoraj choć pewnie nie potrzebnie robiłam test skuszona tym że niektóre dziewczyny przed okresem mają dwie kreseczki choć blade, to też zrobiłam ale nawet cień się nie pojawił. Więc teraz czekam na rozwój sytuacji.
 
Dzisiaj mam 28dc. Cykle różnie mam od 28 do 30. 🙄 Wczoraj choć pewnie nie potrzebnie robiłam test skuszona tym że niektóre dziewczyny przed okresem mają dwie kreseczki choć blade, to też zrobiłam ale nawet cień się nie pojawił. Więc teraz czekam na rozwój sytuacji.
Ja też mam dzisiaj 28 dc :) I też od 28 do 30. Miałam to samo zrobiłam test w 10 i 11 dcpo :p I biel biala, że bielsze nie będzie. Ale jutro chyba nie dostanę bo nie mam plamien i czekam do wtorku
 
Ja też mam dzisiaj 28 dc :) I też od 28 do 30. Miałam to samo zrobiłam test w 10 i 11 dcpo :p I biel biala, że bielsze nie będzie. Ale jutro chyba nie dostanę bo nie mam plamien i czekam do wtorku
O kurcze 😁 to jedziemy na tym samym wózku 😉 ciekawa jestem co będzie 🤔 Ja z reguły nie mam plamień na dzien czy dwa przed miesiączka. Przeważnie tego dnia dostaje boli i zaczyna się wtedy dopiero od plamienia i zaraz rozkręca się normalna miesiączka.
 
Dzisiaj mam 28dc. Cykle różnie mam od 28 do 30. 🙄 Wczoraj choć pewnie nie potrzebnie robiłam test skuszona tym że niektóre dziewczyny przed okresem mają dwie kreseczki choć blade, to też zrobiłam ale nawet cień się nie pojawił. Więc teraz czekam na rozwój sytuacji.
Ja też dzisiaj mam 28 dc. Wczoraj powinnam miec @ bo cykle mam 26 ale po ostatnim łyżeczkowaniu po poronieniu ostatni cykl był 27 dniowy także niewiem czy owulacja nie przesunęła się jeden dzień choć robiłam testy owulacyjne i były pozytywne i cały tydzień co drugi dzień były przytulanki, parę dni przed owulacją, w dniu owulacji i 2 dni po owulacji więc cały czas mam nadzieję że się udało choć test cały czas negatywny. Od paru dni boli mnie brzuch i piersi, wczoraj nawet miałam biały śluz. Po owulacji też miałam dużo białego śluzu i czytałam że jak tak jest to że doszło do zapłodnienia także cały czas czekam. @ sama nie przyjdzie bo biorę duphaston i acard od czwartku- tak zaleciła mi pani ginekolog jak byłam w czwartek na wizycie.
 
Ja też dzisiaj mam 28 dc. Wczoraj powinnam miec @ bo cykle mam 26 ale po ostatnim łyżeczkowaniu po poronieniu ostatni cykl był 27 dniowy także niewiem czy owulacja nie przesunęła się jeden dzień choć robiłam testy owulacyjne i były pozytywne i cały tydzień co drugi dzień były przytulanki, parę dni przed owulacją, w dniu owulacji i 2 dni po owulacji więc cały czas mam nadzieję że się udało choć test cały czas negatywny. Od paru dni boli mnie brzuch i piersi, wczoraj nawet miałam biały śluz. Po owulacji też miałam dużo białego śluzu i czytałam że jak tak jest to że doszło do zapłodnienia także cały czas czekam. @ sama nie przyjdzie bo biorę duphaston i acard od czwartku- tak zaleciła mi pani ginekolog jak byłam w czwartek na wizycie.
A więc trzymam kciuki 😘
 
Hej ☺️ u mnie dzisiaj 6dc, liczę na to że już jutro będę mogła podziałać z mężem, od dwóch dni dopiero bierze maca a dzisiaj obudził mnie w nocy na przytulanki 🙈 więc polecam Wam bardzo 😅
U nas zawsze na dzień dobry 😁 jakoś lepiej się później pije kawę I dzień jakiś taki luźniejszy 😁😎😜
 
reklama
Do góry