reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?
Hej mamy podobny cykl 😉 1 dc miałam 27 września a @ prawdopodobnie ma nadejść jutro bądź w poniedziałek i siedzę jak na szpilkach
 
Hejka kochane, jak nastroje? Który u was dzień cyklu? U mnie 7dc i już nie mogę się doczekać działań[emoji847]
Pozdrawiam wszystkie cieplutko[emoji8]
Hej ☺️ u mnie dzisiaj 6dc, liczę na to że już jutro będę mogła podziałać z mężem, od dwóch dni dopiero bierze maca a dzisiaj obudził mnie w nocy na przytulanki 🙈 więc polecam Wam bardzo 😅
 
reklama
Do góry