reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie dziś 19dc, cykle średnio 28 dni ale to średnia jest, nie zawsze mam takie zdążają się 27, a miesiąc temu nawet 31 ale to trochę przeze mnie. Mam nadzieję że już w tym miesiącu się unormuje. A jakie masz Ty, przypomnij jak możesz ? [emoji16]
Tak w tym cyklu już wiem co źle robilam więc się poprawie, a termometr masz elektryczny zwykły z jednym miescem po przecinku? [emoji846]

Kupiłam taki z dwoma po przecinku [emoji4] rozpatrywałam 2, jeden bardzo polecany, ale wzięłam ten drugi bo miał elastyczna końcówkę i mi się to spodobało [emoji23] ja mam średnio 29 dniowe cykle ale tak jak piszesz, bywają 31 dniowe. Raz na ruski rok nawet 34 dniowe. Wiem, ze miałam owu później, wiec sobie czekam, jakiś lekko kolorowy śluz miałam wczoraj wiec nastawiam się na okres za kilka dni [emoji2368]
 
Kupiłam taki z dwoma po przecinku [emoji4] rozpatrywałam 2, jeden bardzo polecany, ale wzięłam ten drugi bo miał elastyczna końcówkę i mi się to spodobało [emoji23] ja mam średnio 29 dniowe cykle ale tak jak piszesz, bywają 31 dniowe. Raz na ruski rok nawet 34 dniowe. Wiem, ze miałam owu później, wiec sobie czekam, jakiś lekko kolorowy śluz miałam wczoraj wiec nastawiam się na okres za kilka dni [emoji2368]
To może trochę lepiej ale ja mimo wszystko nie będę zmieniać.. póki co :) też mam taki z elastyczna końcówka 😁
Czyli podobnie jak u mnie z tą regularnością.. pozostaje czekać nic więcej :) choć w tym momencie jak już ma przyjść okres to chce się aby przyszedł jak najszybciej i zacząć starać się znowu 😆😃 ale ja na przykład nigdy nie mam takiego śluzu przed @...
 
reklama
Do góry