reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dlatego mowa o możliwości wyboru. Nikt nie podważa niczyjej decyzji, chcesz urodzić proszę bardzo, inna kobieta nie czuje się na tyle silna psychicznie żeby dotrwać do 9 msc w niepewności to powinna mieć do tego prawo. Jak może o takich sprawach decydować facet, a co gorsza ksiądz ! Kpina ! 😤 i tyle w temacie z mojej strony.
No dokładnie niech każdy decyduje sam! Każdy powinien mieć prawo! Ja tylko wyraziłam swoją opinię i swoją decyzję... ☺️
 
reklama
Hej dziewczyny, mierze temperature od 8dc, pik LH na teście miałam w 14dc, wstawię tutaj wykresy jeden z apki a drugi sama narysowałam na szybko, nie wiem który czytelniejszy 😂 a tak serio to co możecie powiedzieć o tym, ja mierze pierwszy cykl temperature i się nie znam za bardzo ale czy potwierdza ona owulację mniej więcej w tym dniu? Wiem że nic nie jest w stanie potwierdzić na sto pro poza monitoringiem i badaniem proga.. ale tak jakbyście miały coś wyczytać z tego wykresu to co to takiego? Ja to zielona, notuje, rysuje ale dalej nie rozumiem nic z tego 😁
Wiem że są tutaj szpece od tego wiem pytam :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-10-23-19-26-06-826_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2020-10-23-19-26-06-826_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    223,3 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_20201023_192645.jpg
    IMG_20201023_192645.jpg
    944,1 KB · Wyświetleń: 68
Hej dziewczyny, mierze temperature od 8dc, pik LH na teście miałam w 14dc, wstawię tutaj wykresy jeden z apki a drugi sama narysowałam na szybko, nie wiem który czytelniejszy 😂 a tak serio to co możecie powiedzieć o tym, ja mierze pierwszy cykl temperature i się nie znam za bardzo ale czy potwierdza ona owulację mniej więcej w tym dniu? Wiem że nic nie jest w stanie potwierdzić na sto pro poza monitoringiem i badaniem proga.. ale tak jakbyście miały coś wyczytać z tego wykresu to co to takiego? Ja to zielona, notuje, rysuje ale dalej nie rozumiem nic z tego 😁
Wiem że są tutaj szpece od tego wiem pytam :)
Po 1, ciężko powiedzieć coś o wykresie od 8dc.
Po 2. Żeby powiedzieć o owulacji potwierdzonej przez temperaturę, powinno być 6 niższych->, które poprzedzają wyższe, wyższe o minimum 0,2. I minimum 3
Więc z Twojego wykresu jedyne co mogę powiedzieć to : nie widzę, żeby nastąpił skok temp, i nic nie odczytam. Ten wykres niczego nie pokazuje 🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny, mierze temperature od 8dc, pik LH na teście miałam w 14dc, wstawię tutaj wykresy jeden z apki a drugi sama narysowałam na szybko, nie wiem który czytelniejszy 😂 a tak serio to co możecie powiedzieć o tym, ja mierze pierwszy cykl temperature i się nie znam za bardzo ale czy potwierdza ona owulację mniej więcej w tym dniu? Wiem że nic nie jest w stanie potwierdzić na sto pro poza monitoringiem i badaniem proga.. ale tak jakbyście miały coś wyczytać z tego wykresu to co to takiego? Ja to zielona, notuje, rysuje ale dalej nie rozumiem nic z tego 😁
Wiem że są tutaj szpece od tego wiem pytam :)
Nawet jeśli wykluczę temp z 10,i uznam ją jako błąd pomiaru, to skok jest za mały, żebym mogła mówić o potwierdzonej owu... Musisz mierzyć co najmniej jakieś 3 cykle, żeby można się było wypowiedzieć, i żebyś Ty mogła poznać swoje temp 🤷‍♀️
 
Nawet jeśli wykluczę temp z 10,i uznam ją jako błąd pomiaru, to skok jest za mały, żebym mogła mówić o potwierdzonej owu... Musisz mierzyć co najmniej jakieś 3 cykle, żeby można się było wypowiedzieć, i żebyś Ty mogła poznać swoje temp 🤷‍♀️
Rozumiem.. dla mnie też był on nie jasny i nic nie mogłam odczytac, ale jak widać to nie wina tego że się nie znam..
A zakładając że teraz mi się utrzyma temperatura 36,6 to coś znaczy czy nic? Czy już ten cykl z mierzeniem jest spalony?
Dzięki za odpowiedź :)
 
Hej dziewczyny, mierze temperature od 8dc, pik LH na teście miałam w 14dc, wstawię tutaj wykresy jeden z apki a drugi sama narysowałam na szybko, nie wiem który czytelniejszy 😂 a tak serio to co możecie powiedzieć o tym, ja mierze pierwszy cykl temperature i się nie znam za bardzo ale czy potwierdza ona owulację mniej więcej w tym dniu? Wiem że nic nie jest w stanie potwierdzić na sto pro poza monitoringiem i badaniem proga.. ale tak jakbyście miały coś wyczytać z tego wykresu to co to takiego? Ja to zielona, notuje, rysuje ale dalej nie rozumiem nic z tego 😁
Wiem że są tutaj szpece od tego wiem pytam :)
A jak mierzysz temperaturę? Musisz to robić o tej samej porze, w tym samym miejscu, najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku, po przynajmniej trzech godzinach snu. Żeby potwierdzić owulację, temp musi skoczyć o przynajmniej 0,2 i potem utrzymać się. Mi w tym cyklu dwie aplikacje potwierdziły owulację, a wygląda to tak: (aplikacja to Premom, linia czerwona to lh)
312DFCBC-4A2A-4D72-92BF-38D9D034DF79.jpeg
 
reklama
Rozumiem.. dla mnie też był on nie jasny i nic nie mogłam odczytac, ale jak widać to nie wina tego że się nie znam..
A zakładając że teraz mi się utrzyma temperatura 36,6 to coś znaczy czy nic? Czy już ten cykl z mierzeniem jest spalony?
Dzięki za odpowiedź :)
Cykl jest spalony. Jeśli miałabym patrzeć na temp, to uznaje, że w większości wynosiła 36,5,wiec jeśli miałabym uznać skok owu, to wyższe musiałby mieć minimum 36,7. Ale i tak nie da się z tego nic wyczytać 🤷‍♀️
 
Do góry