reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rację, ale Mi Facelle za każdym razem pokazywały cien, a ciąży nie było
Mi pinki już kilkukrotnie pokazały bladą różową kreskę i w ciąży oczywiście nie byłam [emoji2370]
No bo, jak się szuka cienia to się zawsze znajdzie 🤷‍♀️ ja praktycznie w każdym widziałam cień cienia cienia cienia 🤷‍♀️ zasada jest prosta, albo widać albo nie widać. Nie widać wyrzucamy odrazu po wyznaczonym czasie. Mamy wątpliwości? Powtarzamy za 2 dni. Jeśli nadal widzimy cień cienia cienia, to na 98% ciąży nie ma 🤷‍♀️ skoro od poprzedniego cienia, po 2 dniach nadal jest cień 💁‍♀️💁‍♀️
 
reklama
Ja jestem wściekła na ten trybunał. Jeśli u mnie zarodek zagniezdzil się w bliznie to do 16 tygodnia może rozwijać się normalnie a potem macica pęka i koniec. I ciekawe czy według nich to jest zagrożenie życia matki. Już nie plamie żywa krwią. Tylko jak podcieram się jest brązowa. Teraz. Doszedł strach o pozamaciczna [emoji17]
Chodzi o aborcję eugeniczną a nie jeśli zagrożone jest życie kobiety [emoji1751]
 
Chodzi o aborcję eugeniczną a nie jeśli zagrożone jest życie kobiety [emoji1751]
No z moich, I co?
Nie wiem czy czytałaś, ale już szykują do tk o zabronienie aborcji po gwałcie. I jeśli dla Ciebie jest ok urodzić dziecko, które umrze zaraz po porodzie, to masz prawo urodzić, ale dlaczego ja nie mam mieć prawa wyboru?!?!?!?
 
Chodzi o aborcję eugeniczną a nie jeśli zagrożone jest życie kobiety [emoji1751]
Wstawić Ci zdjęcia dzieci bez mózgu, z cyklopia, z deformacjami? A może chcesz porozmawiać z kimś kto coś takiego przeżył? Chętnie dam Ci namiar do mojej siostry, która urodziła martwe dziecko, i opowie Ci co czuła... A co powiesz kobietom zgwałconym, jak i to TK uzna za niezgodne z prawem? Że pokocha? Że nic się nie stało?
Co powiesz matkom, które każdego dnia będą patrzeć na cierpienie swojego dziecka, nie pewne o następny dzień bo każdym momencie może umrzeć? Matkom, które będą skazane na oglądanie wiecznego cierpienia swojego dziecka? Pójdziesz im pomóc? Zdjemiesz z nich ten "krzyż"?? Ja nie zaglądam w macicę żadnej kobiety, i nie życzę sobie, żeby ktoś zaglądał do mojej i decydował za mnie!!!!!!
 
Wstawić Ci zdjęcia dzieci bez mózgu, z cyklopia, z deformacjami? A może chcesz porozmawiać z kimś kto coś takiego przeżył? Chętnie dam Ci namiar do mojej siostry, która urodziła martwe dziecko, i opowie Ci co czuła... A co powiesz kobietom zgwałconym, jak i to TK uzna za niezgodne z prawem? Że pokocha? Że nic się nie stało?
Co powiesz matkom, które każdego dnia będą patrzeć na cierpienie swojego dziecka, nie pewne o następny dzień bo każdym momencie może umrzeć? Matkom, które będą skazane na oglądanie wiecznego cierpienia swojego dziecka? Pójdziesz im pomóc? Zdjemiesz z nich ten "krzyż"?? Ja nie zaglądam w macicę żadnej kobiety, i nie życzę sobie, żeby ktoś zaglądał do mojej i decydował za mnie!!!!!!
Racja. I co z najbiedniejszymi rodzinami, których nie będzie stać na leki, rehabilitacje i specjalistyczny sprzęt? Rząd im każe tak żyć a potem się na nich wypnie i rzuci jakiś ochłap z ich własnych podatków albo i wcale...
 
Racja. I co z najbiedniejszymi rodzinami, których nie będzie stać na leki, rehabilitacje i specjalistyczny sprzęt? Rząd im każe tak żyć a potem się na nich wypnie i rzuci jakiś ochłap z ich własnych podatków albo i wcale...
Jak to bosak powiedział, zapytany o to co gdy dziecko umrze zaraz po porodzie "jak umrze to umrze" no spoko... Ochrona życia w łonie matki, a potem nie ważne 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
No z moich, I co?
Nie wiem czy czytałaś, ale już szykują do tk o zabronienie aborcji po gwałcie. I jeśli dla Ciebie jest ok urodzić dziecko, które umrze zaraz po porodzie, to masz prawo urodzić, ale dlaczego ja nie mam mieć prawa wyboru?!?!?!?
Po co te nerwy? Ja tylko uściślam że to z podatków... Nie wiem czego się w tym doszukujesz?
 
Do góry