reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jednak ta beta była niska, na usg nic nie widać. Plus teraz plamienia to nie wróży nic dobrego.
Daj temu trochę czasu. Na wszystko potrzebny
Ja dopiero w tym cyklu odżywiam się zdrowiej ale to bardziej spowodowane jest ślubem 😂
Mi przed ślubem wszyscy mówili ze schudnę, ze jeść nie będę mogła.. a w piątek przed na ostatnich zakupach poszliśmy z mężem na kebaba 😛😂 zreszta caky tydzień przed ślubem byly same grille, pizzę i mc 😛 Nic nie schudłam wręcz przeciwnie 😂😂
 
Kurcze pamiętam jak zanim urodziłam miałam bóle małpowe.... katastrofa!!! potrafiłam z bołu mdleć, ketonal już leciał z nospą w parze... po porodzie się zmieniło. Nawet nie wiem że mam, chociaż pod odstawieniu antyków tak z tydzień przed @ cycki mnie bolą, gębę wypryszcza i dół pleców ćmi jakbym się fest czegoś nadźwigała.
Mam takie same doświadczenia, jako młodziak przeokropne bóle, po porodzie jak ręką odjął, poród zmienia wszystko 😁
 
Oj ja bez sprzątania to jak bez powietrza 😱 tego sobie właśnie nie wyobrażam w ciąży 😅 mój kompletnie nie potrafi sprzątać 😭
Ale jak to? Przecież to taka podstawowa umiejętność. Mnie nikt nie uczył, a potrafię dbać o porządek :) u Nas jeśli się pojawi bobo, to zapewne pani do sprzątania od czasu do czasu.
 
Cześć dziewczyny, 13 października dostałam okres, tak jak zawsze trwał może troszkę krócej i był mniej obfity ale jakoś specjalnie nie różnił się. Miesiączki mam regularne, 14 dni przed okresem miałam owulacje. Do sedna jestem 7 dni po okresie od tamtej pory piersi się tylko troszkę zmniejszyły a od 3 dni boli mnie w dole brzucha jak na okres 😵mam śluz ciągnący i jest go sporo. Czy to znów owulacja?
jak najbardziej może być już śluz płodny, a owulacja może wystąpić w ciagu najbliższych dni.
 
reklama
Do góry