reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, 13 października dostałam okres, tak jak zawsze trwał może troszkę krócej i był mniej obfity ale jakoś specjalnie nie różnił się. Miesiączki mam regularne, 14 dni przed okresem miałam owulacje. Do sedna jestem 7 dni po okresie od tamtej pory piersi się tylko troszkę zmniejszyły a od 3 dni boli mnie w dole brzucha jak na okres 😵mam śluz ciągnący i jest go sporo. Czy to znów owulacja?
1 dzień okresu to 1 dzień cyklu. Dodaj sobie dni okresu plus siedem i wtedy Ci wyjdzie, w którym dniu cyklu jesteś.. każdy cykl to jedna owulacja, jedna miesiączka. Czyli np. jeśli okres masz 5 dni, to dodaj 7, i masz 12 dzień cyklu, czyli owulacja powinna się zbliżać.
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 3dc.. ciężki ten okres.. mam pytanie trochę z innej beczki.. czy podczas starań zmieniliście jakos swój tryb życia ? W senie np przestaliście pic kawę i jeść jakieś fastfoody a zamiast tego zaczęliście uprawiać jakiś sport ? Wiele osób mówi właśnie ze wywrócili swoje życie do góry a ciąży dalej nie ma.. jak myślicie ?
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 3dc.. ciężki ten okres.. mam pytanie trochę z innej beczki.. czy podczas starań zmieniliście jakos swój tryb życia ? W senie np przestaliście pic kawę i jeść jakieś fastfoody a zamiast tego zaczęliście uprawiać jakiś sport ? Wiele osób mówi właśnie ze wywrócili swoje życie do góry a ciąży dalej nie ma.. jak myślicie ?
Ja żyję normalnie tak jak wcześniej. Zaczęłam tylko zażywać więcej witamin.
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 3dc.. ciężki ten okres.. mam pytanie trochę z innej beczki.. czy podczas starań zmieniliście jakos swój tryb życia ? W senie np przestaliście pic kawę i jeść jakieś fastfoody a zamiast tego zaczęliście uprawiać jakiś sport ? Wiele osób mówi właśnie ze wywrócili swoje życie do góry a ciąży dalej nie ma.. jak myślicie ?
Ja pierwszy cykl świrowałam, odmawiałam sobie kawy, wina, sushi, tatara ogólnie wszystkiego 🤦‍♀️ teraz już jestem normalna 😁 jem w miarę zdrowo i biorę parę wspomagaczy typu witaminy, olej z wiesiołka, teraz zamówiłam żel Fertilsafe i cieszę się seksem 😉
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 3dc.. ciężki ten okres.. mam pytanie trochę z innej beczki.. czy podczas starań zmieniliście jakos swój tryb życia ? W senie np przestaliście pic kawę i jeść jakieś fastfoody a zamiast tego zaczęliście uprawiać jakiś sport ? Wiele osób mówi właśnie ze wywrócili swoje życie do góry a ciąży dalej nie ma.. jak myślicie ?
Więcej witamin tylko 🤷‍♀️ nie ma co przesadzać 💁‍♀️
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 3dc.. ciężki ten okres.. mam pytanie trochę z innej beczki.. czy podczas starań zmieniliście jakos swój tryb życia ? W senie np przestaliście pic kawę i jeść jakieś fastfoody a zamiast tego zaczęliście uprawiać jakiś sport ? Wiele osób mówi właśnie ze wywrócili swoje życie do góry a ciąży dalej nie ma.. jak myślicie ?
My generalnie nie jemy fast foodów, 70% posiłków w domu. Jem zdecydowanie więcej owoców, oboje nie pijemy alkoholu. Piję mniej kawy, ale generalnie piłam max 2 filiżanki. Staram się codziennie chodzić na spacer, mąż ćwiczy. Oboje łykamy suplementy, ja w tym cyklu też wiesiołka. Nie powiedziałabym, że jakoś dużo zmieniliśmy. Śpię około 8 godzin.
 
No my jedynie co to ograniczamy trochę alkohol, ale tak to normalnie. Tez staram się jeść więcej owoców i biorę witaminy, teraz dokuoilam sobie dzięki waszym Radom ten olej wiesiołka i ovarin. A dla męża korzeń maca. :)
 
reklama
Do góry