reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ech pamietam jak młoda byłam to dziennie łykałam kombo ibupromu z nospa 3-4 razy na dzień. Nie byłam w stanie wstać do WC bez tego, nauczyciele ze szkoły zwalniali mnie i odwozili do domu. Dramat [emoji2356][emoji2356]
Ja tak mam teraz, a nigdy nie narzekalam i leków lykac nie musiałam. Teraz czopek i paracetamol Ale to i tak nie pomaga na 100%. Ostatnia miesiączka była tragiczna, cała noc nieprzespana plus wymioty i zauważyłam, że wtedy wymiotowalam jak lek zaczynał działać Ale te bóle też mam jeden dzień A na drugi jestem wykończona bólem dnia poprzedniego
 
No ja zawsze ten 1 dzień mam masakrę [emoji849] czasami jeszcze potrafi ostatniego dowalić [emoji6] ale to już rzadko [emoji2368] nie mam tak, że ruszać się nie mogę, ale chyba dlatego, że nigdy do tego nie dopuściłam [emoji6] wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać [emoji6]

U mnie się nie dało zareagować wcześniej. Okres przychodził z nienacka a ból budził w nocy [emoji6] a może i się dało ale byłam za młoda i nie umiałam tego wcześniej zauważyć. Teraz już jestem mądrzejsza i działam wcześniej no i brałam kiedyś anty, które trochę mi to wyregulowaly.
 
Cześć dziewczyny, 13 października dostałam okres, tak jak zawsze trwał może troszkę krócej i był mniej obfity ale jakoś specjalnie nie różnił się. Miesiączki mam regularne, 14 dni przed okresem miałam owulacje. Do sedna jestem 7 dni po okresie od tamtej pory piersi się tylko troszkę zmniejszyły a od 3 dni boli mnie w dole brzucha jak na okres 😵mam śluz ciągnący i jest go sporo. Czy to znów owulacja?
 
Cześć dziewczyny, 13 października dostałam okres, tak jak zawsze trwał może troszkę krócej i był mniej obfity ale jakoś specjalnie nie różnił się. Miesiączki mam regularne, 14 dni przed okresem miałam owulacje. Do sedna jestem 7 dni po okresie od tamtej pory piersi się tylko troszkę zmniejszyły a od 3 dni boli mnie w dole brzucha jak na okres [emoji43]mam śluz ciągnący i jest go sporo. Czy to znów owulacja?
Hmm chyba nie za bardzo rozumiem twój wpis[emoji848]
ale skoro 13 miałaś 1dc to teraz wypada 10dc czyli owulacja się zbliża. Tym bardziej jeśli jesteś 7 dni po okresie to owu jak najbardziej
 
Cześć dziewczyny, 13 października dostałam okres, tak jak zawsze trwał może troszkę krócej i był mniej obfity ale jakoś specjalnie nie różnił się. Miesiączki mam regularne, 14 dni przed okresem miałam owulacje. Do sedna jestem 7 dni po okresie od tamtej pory piersi się tylko troszkę zmniejszyły a od 3 dni boli mnie w dole brzucha jak na okres 😵mam śluz ciągnący i jest go sporo. Czy to znów owulacja?
Znów? Wychodzi na to że jesteś w 10dc i normalnie zbliża się owulacja 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny, nadrobiłam Was, prawie 20 stron [emoji85] @Ancka przykro mi bardzo [emoji17] ale tak jak mówisz nowy cykl nowe szanse [emoji110] u mnie dzisiaj 4dc nic ciekawego się nie dzieje, łykam swoje witaminki, pije wiesołka i dużo wina na edno oczywiście [emoji16] miłego dnia dla Was [emoji3590]
Hejka, tak się właśnie zastanawiałam co u Ciebie. U mnie 5dc i też nudy. Czekam na akcje [emoji6]
 
Do góry