reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Na pewno pokrywa się z temp 🤷‍♀️ z tego co widzę u dziewczyn po peaku na teście następnego dnia mają wyższa temp 😌 śluz jednak lubi płatać figle, a temp zawsze po owu rośnie 😉
Jeju u mnie mierzenie temp nie wchodzi w grę... Chodzę na dwie zmiany a przecież nie będę codzień przebudziła się o 5 żeby w piczkę wsadzić termometr🤣🤣
 
reklama
Dokładnie.

Sorry dziewczyny ale to jest chore żeby sobie tak wkręcać. 9dpo ciąże czuć? Na dobrą sprawę nawet zagniezdzenia może jeszcze nie być a o objawach ciąży to można sobie pomarzyć. A widzę że nie które mają owu i od razu wiedzą że w ciąży są.
Ja tak miałam do 10 cyklu. Mówiłam sobie ze na bank to teraz 🤷‍♀️ i okres przychodził. Po tym dziesiątym dałam sobie spokój. I tym razem nie miałam objawów, nie myślałam o tym ot PMS. A tu dwie kreski 😅
 
Ostatnia edycja:
a ja wam powiem, że dzisiaj jestem zawiedziona :( mąż poszedł spać zanim zdążyłam wrócić z psem....dzisiaj miały być seksy, najbardziej płodne dni marnujemy, bo on wykończony po pracy.
Jutro ma wolne to rano nadrobimy, ale jakoś mi źle teraz.
 
Sorki dziewczyny że mało mnie tu dziś 14dc niby sluz rozciągliwy przezroczysty ale bez żadnych kłucia w jajnika niestety nic... ale czy już te jajeczkowanie czy w ogóle będzie bo w tym cyklu gin nie dawał szans że będzie także się nie nastawiam ale działamy może on się myli i natura wygra 😁 musiałam trochę odpocząć od tych forumowych starań bo człowiek bardziej się doluje jakoś jak tak wszystko śledzi i wypatruje tych pierwszych objaw.


A tak apropo Dziewczyny tak z ciekawości pytam jeśli tak bardzo wierzycie testom owu to jeśli macie ten peak czy jak to się mówi to pokrywa to się że śluzem płodnym śluzem owulacyjnym??
Zdecydowanie mi sie pokrywa. Ale pamiętaj pozytywny lh bie świadczy o owulacji 🤷‍♀️
 
HIMOCYSTEINA
Odebrałam wyniki homocysteina i norma to 5-12 a ja mam 10.2.
Niby w normie ale wysoki wynik. Czytałam, że może to być mutacja genu mthfr... Czy któraś miała podobny wynik homocysteiny?
 
Jeju u mnie mierzenie temp nie wchodzi w grę... Chodzę na dwie zmiany a przecież nie będę codzień przebudziła się o 5 żeby w piczkę wsadzić termometr🤣🤣
Błędem jest myślenie, że koniecznie musi być o tej samej godzinie 🤷‍♀️ ja mierze raz o 7 raz o 8 I tem mam zawsze taką samą. Moja znajoma też chodziła na różne zmiany i najważniejsze było, żeby mierzyć zawsze po podobnej ilości snu (minimum 3h) po którymś cyklu zobaczysz czy temp Ci się różnią w danych godzinach po spaniu, czy też nie 🤷‍♀️ ona miała zawsze taką samą 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry