reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi bardziej chodzi o podczytujące tu dziewczyny, które się nie logują. Czytają, są młode i się zaczynają nakręcać. Nakrecanie się co cykl nie jest zdrowe, bo może nam to poprzestawiać cykl itd itp. Sądzę, że jesteśmy dorosłymi kobietami i podchodzimy do tego jak dorosłe osoby [emoji2368]
W punkt![emoji1319] dziewczyny szukają pierwszych objawów wczesnej ciąży, naczytają się wpisów dziewczyn, które już dzień po owu mają "objawy ciąży" a tak na dobrą sprawę te objawy równie dobrze mogą być objawami na @. Nastawiają się, że na bank już zaciażyły bo obserwują u siebie to samo a potem kiedy @ przychodzi to jest niepotrzebny płacz, lament i ogólnie jeden wielki dramat. Nie ma coś nakręcać i doszukiwać przed terminem @ bo się można gorzko rozczarować.[emoji6]
 
reklama
Wam też się tak dłużą te pierwsze dni cyklu [emoji849] ja już rozkminiam co jeszcze mogę dorzucić do pieca, żeby pomóc tam bardziej [emoji28] jakieś nowe ziółka cus teges ktoś? [emoji6]

Niet, my się bzykamy jak króliki jak tylko @ się skończy [emoji23][emoji23] dłuży mi się później, bo i libido spada i czasem jakieś bóle a cykl się wlecze... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Niet, my się bzykamy jak króliki jak tylko @ się skończy [emoji23][emoji23] dłuży mi się później, bo i libido spada i czasem jakieś bóle a cykl się wlecze... [emoji23][emoji23][emoji23]
😂😂 Ja sobie czasami też wcinam ten korzeń maca i libido, nie powiem, jak u nastolatki 😂 niestety prykaz jest co 2 dni, no to co 2 dni 🙄
 
[emoji23][emoji23] Ja sobie czasami też wcinam ten korzeń maca i libido, nie powiem, jak u nastolatki [emoji23] niestety prykaz jest co 2 dni, no to co 2 dni [emoji849]

Jak mojemu powiedziałam „dziś już nie, musisz odpocząć, może jutro” to się prawie obraził [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Sorki dziewczyny że mało mnie tu dziś 14dc niby sluz rozciągliwy przezroczysty ale bez żadnych kłucia w jajnika niestety nic... ale czy już te jajeczkowanie czy w ogóle będzie bo w tym cyklu gin nie dawał szans że będzie także się nie nastawiam ale działamy może on się myli i natura wygra 😁 musiałam trochę odpocząć od tych forumowych starań bo człowiek bardziej się doluje jakoś jak tak wszystko śledzi i wypatruje tych pierwszych objaw.


A tak apropo Dziewczyny tak z ciekawości pytam jeśli tak bardzo wierzycie testom owu to jeśli macie ten peak czy jak to się mówi to pokrywa to się że śluzem płodnym śluzem owulacyjnym??
 
reklama
Dziewczyny tak z ciekawości pytam jeśli tak bardzo wierzycie testom owu to jeśli macie ten peak czy jak to się mówi to pokrywa to się że śluzem płodnym śluzem owulacyjnym??
Na pewno pokrywa się z temp 🤷‍♀️ z tego co widzę u dziewczyn po peaku na teście następnego dnia mają wyższa temp 😌 śluz jednak lubi płatać figle, a temp zawsze po owu rośnie 😉
 
Do góry