reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Widzę że próbujesz robić z koleżanki debila. Sorry za wyrażenie. Ale większość dziewczyn widziały na wątku jak 3 dni wmawiałas nam że jest kreska na teście i że jesteś w ciąży. Znajdź swoje posty i przeczytaj. Nie rób z nikogo debila.
Młoda na luzie. Zakończmy temat bo zaśmiecamy wątek 😌 swoje napisałyśmy, koniec tematu odpuśćmy zbędna dyskusje 🤙❤️
 
Poprzedni cykl i teraz. Wcześniej ns pewno nie, bo nic mi nie dolegało. Ale dziękuję, dziękuję
Kochana ja myśle, ze to jest tak, ze łapiesz się każdego objawu ciąży co miesiąc. 2 razy Ci się udało przy okazji rzeczywiście zajść i tyle [emoji6] po co się doszukiwać TAK szybko? Nawet jeszcze mogło nie być zagnieżdżenia [emoji16] na spokojnie, jak przyjdą prawdziwe objawy to napewno ich nie pominiesz [emoji3531]
 
Debila?
Napisałam tylko, że jako pamiątkę chciałabym test z grubymi kreskami, więc mogłam zrobić w 12 tc, a ja zrobiłam w 3 tc i wyszła kreska tak cienka jak nitka.
Widzę że próbujesz robić z koleżanki debila. Sorry za wyrażenie. Ale większość dziewczyn widziały na wątku jak 3 dni wmawiałas nam że jest kreska na teście i że jesteś w ciąży. Znajdź swoje posty i przeczytaj. Nie rób z nikogo debila.
 
Nawet jakbym była 9dpo?
Ja tam tego zbytnio nie ogarniam, dlatego o wszystko pytam i pisze jak się czuje
Pierwsze objawy ciążowe pojawiły sie w moim przypadku po 6 tyg ciąży tak to wszystko było jak przed okresem, tylko w szczęśliwym cyklu na 3 dni jakoś przed okresem byłam na imprezie i nie mogłam przełknąć nic co w składzie miało alkohol...
Naprawdę wiem ze ciezko alw nie analizuj każdego bolu skurczu i tym podobnych rzeczach. Lepiej zajac sie czymś pożytecznym szkoda tracić energię i nerwy w oczekiwaniu... napewno jak będziesz w ciąży to sie o tym dowiesz 😀🤰
 
reklama
Do góry