reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jestem z wami od tamtego cyklu, w tamtym cyklu mi coś po prostu nie grało, a nie, że ileś dni po minelo i się doszukiwałam.
Koleżance nie o to chodziło. Pamiętasz jak przyszłaś i wszystkim 3 dni wmawiałas że na teście jest kreska a żadna z nas nie widziała tylko Ty? Później na październikowych napisałaś że dostałaś okres ale nam tu już nie napisałaś. Nie wiem czy Ci głupio było ale później było że pewnie biochemiczna. Dlatego koleżanka zapytała czy czasami nie byłaś pewna w zeszłym cyklu że jesteś w ciąży.
 
Takiego to ja nigdy u siebie nie widziałam [emoji23][emoji23]
Ale chciałabym zobaczyć. Ze tez głupia byłam i nie zrobiłam w 12 tc np, zeby wyszły takie tłuste
Ja jednak pamiętam trochę inne wpisy [emoji2368] i cienie, cienia cienia [emoji2272] także wyluzuj troszeczkę [emoji1690] i życzę postu z 2 krechami widocznymi nawet w nocnym świetle [emoji3590]
 
Ja jestem mega Wrazliwa i oby dwie ciąże wychwyciłam w 3 tc

Kochana ja myśle, ze to jest tak, ze łapiesz się każdego objawu ciąży co miesiąc. 2 razy Ci się udało przy okazji rzeczywiście zajść i tyle [emoji6] po co się doszukiwać TAK szybko? Nawet jeszcze mogło nie być zagnieżdżenia [emoji16] na spokojnie, jak przyjdą prawdziwe objawy to napewno ich nie pominiesz [emoji3531]
 
Takiego to ja nigdy u siebie nie widziałam [emoji23][emoji23]
Ale chciałabym zobaczyć. Ze tez głupia byłam i nie zrobiłam w 12 tc np, zeby wyszły takie tłuste
Widzę że próbujesz robić z koleżanki debila. Sorry za wyrażenie. Ale większość dziewczyn widziały na wątku jak 3 dni wmawiałas nam że jest kreska na teście i że jesteś w ciąży. Znajdź swoje posty i przeczytaj. Nie rób z nikogo debila.
 
reklama
Do góry