reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja jestem mega Wrazliwa i oby dwie ciąże wychwyciłam w 3 tc
Śluz kremowy może występować również przed miesiączka [emoji2368] przecież objawy występują, jeśli jest się super wrażliwym w jakimś 4tyg ciąży [emoji2272] wszystkie wcześniejsze mogą lub nie muszą świadczyć o ciąży, a o PMS. I wierz mi, że miewałam tak dziwne cykle, że przeszłam każdy objaw ciążowy /pms. Także pisząc, w 8 dpo (prawdopodobnym 8dpo) o objawach, i zastanawiać się, że chyba to ciąża już, no to jednak nie bardzo....
 
reklama
Tylko mamba nastawia się tak co cykl 🤷‍♀️ dlatego piszę trochę dosadnie 😉
No ja też się nie będę za bardzo nastawiać po tym ujemnym wyniku bety , a objawów to praktycznie żadnych nie mam . Nawet powiem że więcej objawów czułam przy tej biochemicznej. Teraz to tylko mam cały czas stan podgorączkowy, zatkany nos i tyle . Jedynie co się nakłada z tamtą ciążą to to że znowu nie czuję się jak przed okresem . Piersi miękkie a większe . I tyle . Ale co tu gadać . Beta niby ujemna . Za dwa dni okres ma być .
 
Śluz kremowy może występować również przed miesiączka [emoji2368] przecież objawy występują, jeśli jest się super wrażliwym w jakimś 4tyg ciąży [emoji2272] wszystkie wcześniejsze mogą lub nie muszą świadczyć o ciąży, a o PMS. I wierz mi, że miewałam tak dziwne cykle, że przeszłam każdy objaw ciążowy /pms. Także pisząc, w 8 dpo (prawdopodobnym 8dpo) o objawach, i zastanawiać się, że chyba to ciąża już, no to jednak nie bardzo....
Zgadzam się. Mnie raz przed @ kremowy śluz zalewal a raz było bardzo sucho. W ciąży nie byłam ani za pierwszym ani za drugim razem. Za wcześnie żeby przed terminem @ doszukiwać się jakichś objawów. Sama tak robiłam ale teraz już wiem, że to bez sensu.
 
Wolę moje cykle obserwować niż jakby później lekarz się mnie zapytał o cos a ja bym nie wiedziała [emoji23]
No właśnie śpią już i jakoś mnie refleksja złapała haha.
Za wczas na o jawy ciążowe. Jeśli pozwolisz to moja rada nie skupiaj się na ciąży bo u ciebie będzie każdy cykl z biochemiczna. Nie pisze tego po złości ale psycha ci od tego padnie. Jesteś mężatką masz męża dziecko więc zapewne masz co robić to może zajmij się czymś pożyteczniejszym a nie obserwować każdy szczegół w każdym dniu cyklu i sama sobie robić nadzieję a później płacz lament że się nie udało.
 
Na dobra sprawę to 9 dpo to zagnieżdżenie powoli może następować
Dokładnie.

Sorry dziewczyny ale to jest chore żeby sobie tak wkręcać. 9dpo ciąże czuć? Na dobrą sprawę nawet zagniezdzenia może jeszcze nie być a o objawach ciąży to można sobie pomarzyć. A widzę że nie które mają owu i od razu wiedzą że w ciąży są.
 
reklama
No ja też się nie będę za bardzo nastawiać po tym ujemnym wyniku bety , a objawów to praktycznie żadnych nie mam . Nawet powiem że więcej objawów czułam przy tej biochemicznej. Teraz to tylko mam cały czas stan podgorączkowy, zatkany nos i tyle . Jedynie co się nakłada z tamtą ciążą to to że znowu nie czuję się jak przed okresem . Piersi miękkie a większe . I tyle . Ale co tu gadać . Beta niby ujemna . Za dwa dni okres ma być .
Mi bardziej chodzi o podczytujące tu dziewczyny, które się nie logują. Czytają, są młode i się zaczynają nakręcać. Nakrecanie się co cykl nie jest zdrowe, bo może nam to poprzestawiać cykl itd itp. Sądzę, że jesteśmy dorosłymi kobietami i podchodzimy do tego jak dorosłe osoby 🤷‍♀️
 
Do góry