reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny :-) kiedyś pisałam Wam o mojej ciąży , że wynik był dodatni (beta 701) ale później niestety okazało się że to była ciąża biochemiczna. To był cykl wrześniowy. Teraz jestem w kolejnym cyklu . Czekam na okres który ma być za dwa dni. Po tamtej ciąży biochemicznej , byłam u lekarza , wszystko ładnie się oczyściło tylko na lewym jajniku pojawiła się torbiel krwotoczna . Więc dziś byłam na badaniu usg na kontroli tej torbielki. Okazało się że zmalała i nie trzeba się nią przejmować . ALE CO MNIE ZASKOCZYLO dziewczyny! Pani wykonująca usg powiedziała że moje endometrium wskazuje że mogę być w ciąży i że jest ciałko żółte😲 a ja do niej że to niemożliwe bo owulację wg usg po ciąży biochemicznej miałam mieć z lewego jajnika który jest niedrożny ! A ona że owulacja była z prawego :confused: Myślę sobie : "jak to drugi raz z prawego ?" . No ale dobra . Kazała zrobić betę to ja siup na badanko . Wynik po 15:00. Odbieram a tu <1,20 . :oo2: zaskoczyłam się i wkurzyłam bo niepotrzebnie mi narobiła nadziei :confused2:
Co do jajnika to nie ma owulacji na przemian ✌️
 
reklama
Śluz kremowy może występować również przed miesiączka 🤷‍♀️ przecież objawy występują, jeśli jest się super wrażliwym w jakimś 4tyg ciąży 💁‍♀️ wszystkie wcześniejsze mogą lub nie muszą świadczyć o ciąży, a o PMS. I wierz mi, że miewałam tak dziwne cykle, że przeszłam każdy objaw ciążowy /pms. Także pisząc, w 8 dpo (prawdopodobnym 8dpo) o objawach, i zastanawiać się, że chyba to ciąża już, no to jednak nie bardzo....
Może i masz rację , dlatego napisałam żeby lepiej się nie nastawiać . .. ;)
 
Jaka różnica jest między fertilman plus fertilman? Cenowa na pewno i pewnie skład?
No FertilMan Plus ma trochę więcej składników innych, i w niektórych tych samych, większą wartość 🤷‍♀️ no cena jest największą różnicą 😂 zwykły FertilMan 30 tabletek, raz dziennie ok 50 zł, FertilMan Plus 120 tabletek, 4x dziennie, 145zl😂
 
Nie wiem czy to możliwe, ale ovufriend pokazuje mi, ze miałam mieć owulacje w 11 dc, a mi się wydaje, że miałam w 9dc. No i nie wiem co myśleć, bo dzień przed był seks. Mnie od wczoraj męczy biegunka, wrażliwe piersi i kremowy śluz. Do tego szyjka zamknięta, twarda i wysoko.
Za wczas na o jawy ciążowe. Jeśli pozwolisz to moja rada nie skupiaj się na ciąży bo u ciebie będzie każdy cykl z biochemiczna. Nie pisze tego po złości ale psycha ci od tego padnie. Jesteś mężatką masz męża dziecko więc zapewne masz co robić to może zajmij się czymś pożyteczniejszym a nie obserwować każdy szczegół w każdym dniu cyklu i sama sobie robić nadzieję a później płacz lament że się nie udało.
 
reklama
Do góry