reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No cześć, fajnie, ze zajrzałaś [emoji4] my jesteśmy w podobnej sytuacji, jakiś 3cs i również staramy się o pierwsze dziecko [emoji4] mam nadzieje, ze długo tu nie zagościsz i szybko polecisz na któreś mamuśki [emoji3526][emoji3526] jeśli będziesz potrzebowała dostać [emoji375]w głowę na opamiętanie się to są tu odpowiednie osoby do tego [emoji16][emoji16] masz 28 dniowe cykle?
Fajnie, to jesteśmy w podobnej sytuacji :) powiem Ci że czasem mi się to może przydać więc dobrze że tu jestem w takim razie 😂😂
Teraz to już ciezko powiedziec.. w poprzednich miesiącach miałam tak 27-28 dniowe, ale we wrześniu to aż 31🤯 właśnie przez to co pisałam wyzej. Ale mam nadzieję że to jednorazowa sytuacja :D
A jak u Ciebie? Stosujesz coś dodatkowo, testy owu ?
 
Fajnie, to jesteśmy w podobnej sytuacji :) powiem Ci że czasem mi się to może przydać więc dobrze że tu jestem w takim razie [emoji23][emoji23]
Teraz to już ciezko powiedziec.. w poprzednich miesiącach miałam tak 27-28 dniowe, ale we wrześniu to aż 31[emoji2962] właśnie przez to co pisałam wyzej. Ale mam nadzieję że to jednorazowa sytuacja :D
A jak u Ciebie? Stosujesz coś dodatkowo, testy owu ?

Zażywam witaminy i olej z wiesiołka, testy owu robię i wczoraj przyszedł termometr wiec będę mierzyć temperaturę. Nie mam jakichś szczególnych objawów owu i nigdy się jakiś specjalnie nie obserwowałam, wiec czuje się jak nastolatka poznająca swoje ciało i swój organizm [emoji16][emoji16]

Ja miałam cykle 29-31 dni zwykle, raz na ruski rok zdarzył się krótszy lub dłuższy. Teraz jestem w trakcie dziwnego cyklu, do piątku się okaże czy w ogóle był owulacyjny [emoji2356][emoji16]
 
reklama
Do góry