reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ach i dzisiaj mnie zamroczyło.. uratowało mnie krzesło koło którego akurat przechodziłam w kuchni. Córka się wystraszyła bo myślała że się przewrócę. Czy to może być wina duphastonu? Kiedyś mnie tak mroczyło przy tabletkach anty... 🙄
 
reklama
A to chyba mam już jakiś trop choć nie wiem czy właściwy? Jak możesz spójrz na moje wykresy.
Ten pierwszy moja pierwsza ciąża zakończona pozytywnieZobacz załącznik 1189905
Ten drugi to druga ciaza tez zakończona pozytywnieZobacz załącznik 1189906
Na obu wyraźny wzrost do poziomu wyższych, a teraz trzeci gdzie ciaza skończyła się szybciej niż zaczęła... temp waha się czy wzbić do góry czy nieZobacz załącznik 1189907Teraz przy kolejnej stracie nie mierzyłem temp. a szkoda
Czy tu może być problem ciało żółtego?
Czy dobrze widzę że pierwsza ciąża test w 22dc negatywny a 23 pozytywny ?☺️
 
@Ancka jak Ci dzień mija? Jak się czujesz? ☺️
Hej ☺️ całkowicie normalnie ,tak samo jak w poprzednim cyklu. Więc żadnych nadziei większych nie mam 😋 miałam kryzys testowy kilka dni temu ale się udało -nie kupić, więc i nie zrobić ,a teraz się uparłam że nie zrobię chyba że spóźni się @ to w piątek zatestuje .a dzień minol za szybko...
 
Hej ☺️ całkowicie normalnie ,tak samo jak w poprzednim cyklu. Więc żadnych nadziei większych nie mam 😋 miałam kryzys testowy kilka dni temu ale się udało -nie kupić, więc i nie zrobić ,a teraz się uparłam że nie zrobię chyba że spóźni się @ to w piątek zatestuje .a dzień minol za szybko...
Weekend zawsze szybko mija 😔 ja niestety nie doczekałam do jutra i już dzisiaj zrobiłam, ale chyba będę starać się 4 cykl...😔cały czas trzymam kciuki za Ciebie żebyś Ty już nie musiała i skończyła na 3 cyklu ✊✊
 
reklama
Biel bieli, zrobiłam pinka czułość 10 [emoji2356] tak może być za wcześnie, jutro jeśli @ nie przyjdzie to zatestuje znowu. Spokojnie, będzie ładny przyrost u Ciebie [emoji3526]
Trzymam mocno kciuki żeby @ się u Ciebie nie pojawiła i żebyś ujrzała jutro piękne II[emoji173]dawaj jutro koniecznie znać co i jak bo będę czekać z niecierpliwością na wieści od Ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1695][emoji1695][emoji1695][emoji1695][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry