reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Trzymam mocno kciuki żeby @ się u Ciebie nie pojawiła i żebyś ujrzała jutro piękne II[emoji173]dawaj jutro koniecznie znać co i jak bo będę czekać z niecierpliwością na wieści od Ciebie [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1695][emoji1695][emoji1695][emoji1695][emoji173][emoji173][emoji173]
Dziękuję za wsparcie 🥺❤️
 
reklama
Hej ☺ całkowicie normalnie ,tak samo jak w poprzednim cyklu. Więc żadnych nadziei większych nie mam 😋 miałam kryzys testowy kilka dni temu ale się udało -nie kupić, więc i nie zrobić ,a teraz się uparłam że nie zrobię chyba że spóźni się @ to w piątek zatestuje .a dzień minol za szybko...


No to cyklem idziemy łeb w łeb.

Z tą różnicą, że ja się czuję na przemian świetnie i fatalnie. Brzuch mnie boli jak na okres coraz bardziej, ale tak mam ostatnio co cykl, więc tylko sobie współczuję.
 
Weekend zawsze szybko mija 😔 ja niestety nie doczekałam do jutra i już dzisiaj zrobiłam, ale chyba będę starać się 4 cykl...😔cały czas trzymam kciuki za Ciebie żebyś Ty już nie musiała i skończyła na 3 cyklu ✊✊
Jest szansa więc jeszcze się nie przejmuje twoja bielą :) trzymam kciuki za Ciebie ❣️❣️☺️ też się specjalnie jakoś nie nastawiam ale za siebie też trzymam 🤪
 
reklama
Do góry