reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Moja sytuacja wygląda tak :
Staramy się z mężem o 2 dziudziusia po 7 latach, cykle mam regularne 33 dniowe pije ovulomed max przepisany przez ginekologa od miesiąca współżyliśmy w okresie płodnym i dzisiaj mamy już 37 dzień cyklu bez miesiączki spóźnia się już 4 dzień testy wychodzą negatywnie robione 2 jeden pink test drugi z allegro pink wykonany 2 dni po spóźnieniu a allegro 4 dni po spoźnieniu :( czy jest szansa że to może ciąża czy zatrzymanie miesiączki??
 
Moja sytuacja wygląda tak :
Staramy się z mężem o 2 dziudziusia po 7 latach, cykle mam regularne 33 dniowe pije ovulomed max przepisany przez ginekologa od miesiąca współżyliśmy w okresie płodnym i dzisiaj mamy już 37 dzień cyklu bez miesiączki spóźnia się już 4 dzień testy wychodzą negatywnie robione 2 jeden pink test drugi z allegro pink wykonany 2 dni po spóźnieniu a allegro 4 dni po spoźnieniu :( czy jest szansa że to może ciąża czy zatrzymanie miesiączki??

Albo poczekaj jeszcze trochę albo idź na betę. Będzie wszystko jasne ☺️

My też staramy się o drugie. Mamy już syna 7 lat ☺️ trzymam kciuki za was. U nas właśnie idzie 3 cykl starań. Dzisiaj 8dc, wczoraj zaczęliśmy zabawę 😁😁
Cykl może się wydłużyć przy staraniach. Ja mam od lat regularne 27-28 dni. Ostatni cykl miałam 31.
 
Ja już go zrobiłam [emoji23] i odpuszczam testowanie. Znów cień. Ledwo widać. Ale jest. W poniedziałek o 8 idę na betę. Piersi bolą mnie niesamowicie. Zrobiły się twarde. Ale brzuch nadal jak na @ boli. I mam wzdęcia [emoji2356]

Nie rozumiem zdziwienia, ze cienie na testach wychodzą, skoro testy maja czułość od 10, a betę masz poniżej [emoji2368]
 
Dziewczyny zobaczyłam II dwie kreski u siebie 😱 Ale we śnie 🤣😂 za dużo tu się kresek ostatnio posypalo i się naczytalam i naogladalam, że aż mi się przysnilo, że test zrobiłam i był pozitivo 😅 Chyba to znak, że potrzebna przerwa bo mózg mi się blazuje 😆
 
Moja sytuacja wygląda tak :
Staramy się z mężem o 2 dziudziusia po 7 latach, cykle mam regularne 33 dniowe pije ovulomed max przepisany przez ginekologa od miesiąca współżyliśmy w okresie płodnym i dzisiaj mamy już 37 dzień cyklu bez miesiączki spóźnia się już 4 dzień testy wychodzą negatywnie robione 2 jeden pink test drugi z allegro pink wykonany 2 dni po spóźnieniu a allegro 4 dni po spoźnieniu :( czy jest szansa że to może ciąża czy zatrzymanie miesiączki??

Mogło dość np. do opóźnienia owulacji, a wiec i miesiączki lub zagnieżdżenie, jeśli doszło do zapłodnienia nastąpiło u Ciebie później [emoji6] ja bym w poniedziałek zrobiła jeszcze raz jakiś lepszy test lub beta i wątpliwości powinny już zostać rozwiane [emoji4] nie martw się niczym za wcześnie [emoji8]
 
Okej to ranny, widać coś?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 159
reklama
Do góry