reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja tez nic nie widzę, ale zwątpiłam w siebie bo wszyscy coś widza [emoji2368]
A ja nie zwatpilam w siebie. Po prostu napisałam że nie widzę ale to nie oznacza że koleżanka widzieć nie może. Jeśli na żywo widzi to super na zdjęciach bardzo często się zdarza że nie idzie tej kreski złapać.
 
A ja nie zwatpilam w siebie. Po prostu napisałam że nie widzę ale to nie oznacza że koleżanka widzieć nie może. Jeśli na żywo widzi to super na zdjęciach bardzo często się zdarza że nie idzie tej kreski złapać.
Zgadza się, na zdjęciu coś ciężko uchwycić. Ja osobiście widzę i nie każdy musi! Beta jak zrobie wszystko potwierdzi w tyg 🙈
 
Przepraszam musiałam cię pomylić z któraś. Wiem że wczoraj któraś wrzuciła ze ma betę 5.49 jak dobrze pamiętam.
To ja robiłam betę. @ nadal nie ma. Piersi bolą. Brzuch też. 🤷‍♀️ Żałuję że test wczoraj zrobiłam a nie dziś. 😂 Ale powiedziałamze już nie kupuje, i postaram się tego trzymać. Choć jadę dziś do Szczecina. Tam w aptekach mnie nie znają 😝 byle wytrzymać do poniedziałku.
 
To ja robiłam betę. @ nadal nie ma. Piersi bolą. Brzuch też. [emoji2368] Żałuję że test wczoraj zrobiłam a nie dziś. [emoji23] Ale powiedziałamze już nie kupuje, i postaram się tego trzymać. Choć jadę dziś do Szczecina. Tam w aptekach mnie nie znają [emoji13] byle wytrzymać do poniedziałku.

Ja bym sobie te testy darowała i powtórzyła betę tak jak [mention]młoda1994 [/mention] pisała. Jak chcesz mieć pamiątkowy test to zrobić jak beta będzie już wyższa, wtedy wyjdzie wyraźny [emoji16]

Ale to tylko ja. Ty dziewczyno rob co Ci się podoba, nie słuchaj takiej zrzędy jak ja [emoji6]
 
Ja bym sobie te testy darowała i powtórzyła betę tak jak [mention]młoda1994 [/mention] pisała. Jak chcesz mieć pamiątkowy test to zrobić jak beta będzie już wyższa, wtedy wyjdzie wyraźny [emoji16]

Ale to tylko ja. Ty dziewczyno rob co Ci się podoba, nie słuchaj takiej zrzędy jak ja [emoji6]
No daruje 😉 dziś jeszcze nie robiłam. Cieszę się że małpy nie ma. A do poniedziałku będę się stresować, że beta taka niska. Oby był przyrost 😊
 
reklama
No daruje [emoji6] dziś jeszcze nie robiłam. Cieszę się że małpy nie ma. A do poniedziałku będę się stresować, że beta taka niska. Oby był przyrost [emoji4]

Kochana beta niska bo ciąża wcześna, a nie ze coś od razu nie tak. Przyrost jest ważniejszy niż wartość bety [emoji4] jedna z naszych koleżanek tak samo się zamartwiają jak Ty wczoraj i przedwczoraj a przyrost miała przepiękny [emoji3531] i tak samo napewno będzie u Ciebie [emoji4]
 
Do góry