reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

4 lata temu jak się starałam też tak miałam , cykle były jak w zegarku, zaczęliśmy się starać i bach wydłużało się tak samo i skończyło że miałam nawet okres co 2 miesiące.
Więc to chyba głowa robi [emoji23]
Ja to samo... W styczniu 2019 przestałam brać anty u od razu dostałam @. Jeszcze luty marzec i kwiecień miałam co 28 (od marca się staramy ) ale już maj 32, później 26, 33, 30, 29 i zobaczymy jak teraz będzie
 
reklama
Ja dzisiaj mam 25dc a miesiaczki sie spodziewam za tydzien jakos, moze za 6 dni, testu pozytywnego sie juz nie spodziewam, bo 2 dni temu wyszedl negatywny, zadnych objawow nie mam, szyjka macicy jest nisko, no i ogolnie lipa z tym cyklem a tak sie staralam :p
 
Ja dzisiaj mam 25dc a miesiaczki sie spodziewam za tydzien jakos, moze za 6 dni, testu pozytywnego sie juz nie spodziewam, bo 2 dni temu wyszedl negatywny, zadnych objawow nie mam, szyjka macicy jest nisko, no i ogolnie lipa z tym cyklem a tak sie staralam :p
Nie rozumiem czemu spisujesz ten cykl na straty skoro testowałas w 23dc, a @ przewidujesz dopiero za 6 dni 🙄
 
Fizycznie czuje się jak na okres. A psychicznie hmm[emoji848] wiadomo co bym chciala[emoji28] wczoraj miałam mega kryzys i strasznie chciałam już testować, ale przetrwałam to i narazie mnie nie ciągnie [emoji28]
To zatestuj sobie jutro, nie ma też co się na siłę odciągać od tych testów, i stresować...jutro skoro to będzie 15dpo myślę że coś już może pokazać 😉
 
reklama
Do góry