reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Gdyby te objawy były tak super znaczące to życie byłoby piękne 😍 mnie np zawsze przed @ bola piersi, teraz nic mnie nie boli, nie lubię bananów, a przez ostatnie dni zjadłam aż 3, w brzuchu id kilku dni czuje jakby moje narządy się jakos dziwnie cisły 😵 a na dodatek wczoraj w ciągu minuty rozbolała mnie głowa z takim dziwnym uczuciem w głowie w uszach i na wymioty mnie brało po 10 min jak ręka odjął nic mnie nie bolało. Niestety dziś obudziłam się z lekkim bólem głowy. Mam dostać @ w niedziele wiec zobaczymy czy Czy te objawy coś znaczyły 🤔
Dobrego dnia wszystkim 😘
 
reklama
Gdyby te objawy były tak super znaczące to życie byłoby piękne 😍 mnie np zawsze przed @ bola piersi, teraz nic mnie nie boli, nie lubię bananów, a przez ostatnie dni zjadłam aż 3, w brzuchu id kilku dni czuje jakby moje narządy się jakos dziwnie cisły 😵 a na dodatek wczoraj w ciągu minuty rozbolała mnie głowa z takim dziwnym uczuciem w głowie w uszach i na wymioty mnie brało po 10 min jak ręka odjął nic mnie nie bolało. Niestety dziś obudziłam się z lekkim bólem głowy. Mam dostać @ w niedziele wiec zobaczymy czy Czy te objawy coś znaczyły 🤔
Dobrego dnia wszystkim 😘
Niestety, my kobiety mamy też dużą zdolność do nadinterpretacji. Ja na przykład już widzę u siebie, że ciągle chodzę do łazienki 🤦‍♀️😅Trzymam kciuki za Ciebie, żeby to były objawy ciążowe ✊ Daj znać jak zatestujesz 😍
 
Ja mam 10 lub 12 dni do @ ( cykle 28/30 ) I nic kompletnie nie czuje 🤔 we wrześniu odpuscilam sobie, bo już byłam zmęczona za to w październiku jedziemy co drugi dzień Ale nic kompletnie nie czuje. Pamiętam pierwsze 3 cykle starań o losie ile ja objawów miałam już 5 dni po owulacji 😅
 
Ja mam 10 lub 12 dni do @ ( cykle 28/30 ) I nic kompletnie nie czuje 🤔 we wrześniu odpuscilam sobie, bo już byłam zmęczona za to w październiku jedziemy co drugi dzień Ale nic kompletnie nie czuje. Pamiętam pierwsze 3 cykle starań o losie ile ja objawów miałam już 5 dni po owulacji 😅
10,12 dni do @? To raczej nie ma szans żebyś coś czuła 😅
 
Ja mam 10 lub 12 dni do @ ( cykle 28/30 ) I nic kompletnie nie czuje [emoji848] we wrześniu odpuscilam sobie, bo już byłam zmęczona za to w październiku jedziemy co drugi dzień Ale nic kompletnie nie czuje. Pamiętam pierwsze 3 cykle starań o losie ile ja objawów miałam już 5 dni po owulacji [emoji28]
To ja kiedyś już 3 dni po owulacji miałam wszystkie objawy. Oczywiście ciąża urojona[emoji28]
 
Ja mam 10 lub 12 dni do @ ( cykle 28/30 ) I nic kompletnie nie czuje [emoji848] we wrześniu odpuscilam sobie, bo już byłam zmęczona za to w październiku jedziemy co drugi dzień Ale nic kompletnie nie czuje. Pamiętam pierwsze 3 cykle starań o losie ile ja objawów miałam już 5 dni po owulacji [emoji28]
Będziemy testować podobnie [emoji4] o ile mnie wcześniej nie zaleje xD
 
reklama
Dziewczyny pytanie raczej z tych głupich.... Mam test z Clearblue (czeka sobie na poniedziałek) i w instrukcji obsługi jest napisane, że albo 5 sek pod strumień moczu, albo na aż 20 sek zanurzyć w pojemniku z moczem. Skąd aż te 15 sekund rozbieżności? Przecież to mocz i to mocz 😅 któraś z Was może wie? I jak lepiej zrobić?
 
Do góry