reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja dzisiaj zdałam sobie sprawę, że już dawno powinnam mieć krwawienie z odstawienia, a tu nic. Co prawda to ostatnie opakowanie było trochę "burzliwe" i kochaliśmy się regularnie, ale chyba nie ma co się nakręcać 😅
 
Zero śluzu oznacza brak.ciazy? A jak.jest to jest go więcej albo jest inny? Może któraś będzie wiedziała bo ja się w tym gubię akurat 🤷
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym śluzem ale wydaje mi się że jeśli jest się w ciąży to jest go więcej, ja mam zawsze sucho przed @ dopiero pojawia się trochę tak 2,3 dni przed.. Koleżanka moja teraz jest w ciąży 5 tydzień i mówiła mi że zawsze miała bardzo mało śluzu..suchote wręcz a teraz ma go dużo, ale każda z nas jest inna i różnie to bywa z tym śluzem
 
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym śluzem ale wydaje mi się że jeśli jest się w ciąży to jest go więcej, ja mam zawsze sucho przed @ dopiero pojawia się trochę tak 2,3 dni przed.. Koleżanka moja teraz jest w ciąży 5 tydzień i mówiła mi że zawsze miała bardzo mało śluzu..suchote wręcz a teraz ma go dużo, ale każda z nas jest inna i różnie to bywa z tym śluzem
Ja go mam np zawsze dużo.
 
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym śluzem ale wydaje mi się że jeśli jest się w ciąży to jest go więcej, ja mam zawsze sucho przed @ dopiero pojawia się trochę tak 2,3 dni przed.. Koleżanka moja teraz jest w ciąży 5 tydzień i mówiła mi że zawsze miała bardzo mało śluzu..suchote wręcz a teraz ma go dużo, ale każda z nas jest inna i różnie to bywa z tym śluzem
Kurde właśnie w takich sytuacjach żałuję, że nie zapisywałam sobie wcześniej tak dokładnie objawów 😩 nie pamiętam jak było u mnie wcześniej, ale teraz śluzu pełno.
 
reklama
Generalnie jak oglądam np wykresy innych babeczek na ovufriend to te które zaciążyły mają przed terminem @ już oznaczenia że ten śluz jest, ale w sumie muszę porównać z wykresami tych które w ciąży nie były w danym cyklu. 😜🤷
 
Do góry