reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia, otuchy i dobre rady. Opuszczam ten forumowy temat. Moje starania w tym roku już się skonczyły.
Mam nadzieje, że nie zobaczymy się w "staraczkach I połowy 2021 roku" ;) nie dlatego, że Was nie polubiłam, ale dlatego, że już nie będziecie staraczkami tylko przyszłymi mamusiami .Więc mocno trzymam kciuki, abyście ujrzały swoje wyczekiwane dwie kreseczki już w najbliższych dniach.
Pozdrawiam i ściskam Was mocno
 
Dokładnie nie wiem kiedy była owu w 11 dc byłam u gin i mówiła że za 3,4 dni pęknie pęcherzyk.. Nie robię testów owu ani nie mierzę temp. Ale to i tak nie ma znaczenia bo @ będzie za 2,3 dni na Bang!! Wszystko na to wskazuje bolące nogi brzuch pobolewa i cycki bolą od 2 dni, śluzu zero.. Także @ będzie, test również negatyw. A Ty testujesz??
Zero śluzu oznacza brak.ciazy? A jak.jest to jest go więcej albo jest inny? Może któraś będzie wiedziała bo ja się w tym gubię akurat 🤷
 
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia, otuchy i dobre rady. Opuszczam ten forumowy temat. Moje starania w tym roku już się skonczyły.
Mam nadzieje, że nie zobaczymy się w "staraczkach I połowy 2021 roku" ;) nie dlatego, że Was nie polubiłam, ale dlatego, że już nie będziecie staraczkami tylko przyszłymi mamusiami .Więc mocno trzymam kciuki, abyście ujrzały swoje wyczekiwane dwie kreseczki już w najbliższych dniach.
Pozdrawiam i ściskam Was mocno
Kochana co się wydarzyło? Oczywiście jeśli nie chcesz pisać nie pisz ale nie odchodź od nas.
 
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia, otuchy i dobre rady. Opuszczam ten forumowy temat. Moje starania w tym roku już się skonczyły.
Mam nadzieje, że nie zobaczymy się w "staraczkach I połowy 2021 roku" ;) nie dlatego, że Was nie polubiłam, ale dlatego, że już nie będziecie staraczkami tylko przyszłymi mamusiami .Więc mocno trzymam kciuki, abyście ujrzały swoje wyczekiwane dwie kreseczki już w najbliższych dniach.
Pozdrawiam i ściskam Was mocno
Ej 😔 co się stało?
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia, otuchy i dobre rady. Opuszczam ten forumowy temat. Moje starania w tym roku już się skonczyły.
Mam nadzieje, że nie zobaczymy się w "staraczkach I połowy 2021 roku" ;) nie dlatego, że Was nie polubiłam, ale dlatego, że już nie będziecie staraczkami tylko przyszłymi mamusiami .Więc mocno trzymam kciuki, abyście ujrzały swoje wyczekiwane dwie kreseczki już w najbliższych dniach.
Pozdrawiam i ściskam Was mocno

Jeśli to jest to, czego potrzebujesz to życzę Ci jak najlepiej! Jeśli jednak zmienisz zdanie, to nie wszyscy stad uciekną tak szybko [emoji6] trzymaj się [emoji3531]
 
Do góry