reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Heeej:) i ja już po;) oj tak tam się nie da myśleć o czymś innym niż to co wykonujesz [emoji846] chociaż...[emoji848][emoji39] Czuję się zupełnie normalnie ,jedyne co to wczoraj i dziś rano (teraz nie) miałam takie kłucia w pochwie , chwilowy puls taki kłujący i rozchodzący się. Czasem mam taki objaw ale w trakcie krwawienia jak się to wszystko tam pulsuje tak...aleeee przeszło zobaczymy za 9 dni[emoji39]
A mnie jajnik ciągnie ciągle tam gdzie była ponoć owu.
 
reklama
Hej dziewczyny, w czwartek termin @ dziś rano zrobiłam test, mój P mi kupił pierwszy raz w życiu sam kupił mi test 🤣niestetyyy bielsze nie będzie 😭😭😭ale czułam że tak będzie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️oj głupia ja... Nadzieja była nie powiem, chodź to już 3 lata ale pierwszy cykl na clo.. Co robić dalej ja chyba odpuszczam latanie po tych lekarzach 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️dzisiaj załamka 😔😔😔, trudno trzeba żyć dalej, HeraUnique jedziemy na tym samym wózku, i mnie się nie udało ale trzymam ogromnie za Ciebie kciuki!!!! Obys się chwaliła dwiema krechami!!! 🥰
 
Hej dziewczyny, w czwartek termin @ dziś rano zrobiłam test, mój P mi kupił pierwszy raz w życiu sam kupił mi test 🤣niestetyyy bielsze nie będzie 😭😭😭ale czułam że tak będzie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️oj głupia ja... Nadzieja była nie powiem, chodź to już 3 lata ale pierwszy cykl na clo.. Co robić dalej ja chyba odpuszczam latanie po tych lekarzach 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️dzisiaj załamka 😔😔😔, trudno trzeba żyć dalej, HeraUnique jedziemy na tym samym wózku, i mnie się nie udało ale trzymam ogromnie za Ciebie kciuki!!!! Obys się chwaliła dwiema krechami!!! 🥰
Ej ej, a może jeszcze pokaże do czwartku jeszcze dwa dni!!
 
reklama
Hej dziewczyny, w czwartek termin @ dziś rano zrobiłam test, mój P mi kupił pierwszy raz w życiu sam kupił mi test 🤣niestetyyy bielsze nie będzie 😭😭😭ale czułam że tak będzie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️oj głupia ja... Nadzieja była nie powiem, chodź to już 3 lata ale pierwszy cykl na clo.. Co robić dalej ja chyba odpuszczam latanie po tych lekarzach 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️dzisiaj załamka 😔😔😔, trudno trzeba żyć dalej, HeraUnique jedziemy na tym samym wózku, i mnie się nie udało ale trzymam ogromnie za Ciebie kciuki!!!! Obys się chwaliła dwiema krechami!!! 🥰
Jeszcze masz czas 😌 który masz dpo?
 
Ostatnia edycja:
Do góry