reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czyli nie ma co się nastawiać 🤷‍♀️ ostatnio w ogóle zauważyłam, że przestało mi już tak zależeć. Może dlatego, że na dniach się przeprowadzamy, a w pracy mam takie urwanie głowy, że nie mam czasu nawet iść do toalety. I w sumie może to i lepiej, nie zadręczam się bez sensu 🤷‍♀️
Nie kochana, lepiej się nie nastawiac że to to. 🤗 Może i lepiej, że sobie odpuściłas, głowa uwolniona więc może wtedy się akurat uda 🥰
 
reklama
Do lekarza najlepiej przy 6tc albo i 7. Wcześniej to może nic nie widzieć i nic nie potwierdzić. Tak mi zaleciła moja gin [emoji6]
Jedyny plus wczesnej wizyty to sprawdzenie, czy ciąża się prawidłowo zagnieździła. Bo jeśli zagnieździła się w jajowodzie to kiepsko. Po za tym lekarz może od razu zlecić jakieś badania. No i duże znaczenie ma w jakim stanie zdrowotnym jest mama... Być może jest w grupie ryzyka i potrzebuje leków. To kwestia indywidualna.
 
Jedyny plus wczesnej wizyty to sprawdzenie, czy ciąża się prawidłowo zagnieździła. Bo jeśli zagnieździła się w jajowodzie to kiepsko. Po za tym lekarz może od razu zlecić jakieś badania. No i duże znaczenie ma w jakim stanie zdrowotnym jest mama... Być może jest w grupie ryzyka i potrzebuje leków. To kwestia indywidualna.
Tak dokładnie, ja np. muszę odrazu jak zobaczę dwie kreski na teście, zmienić dawkę leków i dzwonić do mojego gina, endo i kardio 😳
 
Kobietki, niektóre z was brały leki na obniżenie prolaktyny.
Mam pytanie, czy brałyście je przez jakiś czas, a później po odstawieniu faktycznie ta prolaktyna była na dobrym poziomie, czy znowu można się spodziewać jakichś dziwnych skoków?
 
reklama
Kobietki, niektóre z was brały leki na obniżenie prolaktyny.
Mam pytanie, czy brałyście je przez jakiś czas, a później po odstawieniu faktycznie ta prolaktyna była na dobrym poziomie, czy znowu można się spodziewać jakichś dziwnych skoków?
Ja brałam dostinex ok miesiąca 1/3 dawkę tabletki w środę i w soboty (tak wyznaczyła endo) i ładnie już spadło po 2 tygodniach, teraz mam w okolicach 10-12 :)
 
Do góry