reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie dziś emocje zdecydowanie opadły. 25dc 11dpo termin @ na weekend. Ból brzucha towarzyszył mi przez ostatnie 8 dni i dziś zamilkł. W poprzednim cyklu miałam to samo. Będzie @[emoji2370] ehh...
 
reklama
U mnie dziś emocje zdecydowanie opadły. 25dc 11dpo termin @ na weekend. Ból brzucha towarzyszył mi przez ostatnie 8 dni i dziś zamilkł. W poprzednim cyklu miałam to samo. Będzie @[emoji2370] ehh...
Dopóki @ nie ma, jest nadzieja, ale rozumiem Twoje zrezygnowanie ja mam jeszcze 6 dni do @ a dzisiaj zaczęły mnie plecy boleć jak to zawsze co miesiąc ma miejsce 🥺 więc już nie jestem tak optymistycznie nastawiona
 
Dobra mam fioła[emoji85] test zrobiony przed chwilą... Kreska po 1 minucie
20201013_140147.jpeg
 
Cześć kochana 😘
Ja też już od 8 w pracy, fajnie przynajmniej jest czym głowę zająć ☺ jak się czujesz?
Heeej:) i ja już po;) oj tak tam się nie da myśleć o czymś innym niż to co wykonujesz 🙂 chociaż...🤔😋 Czuję się zupełnie normalnie ,jedyne co to wczoraj i dziś rano (teraz nie) miałam takie kłucia w pochwie , chwilowy puls taki kłujący i rozchodzący się. Czasem mam taki objaw ale w trakcie krwawienia jak się to wszystko tam pulsuje tak...aleeee przeszło zobaczymy za 9 dni😋
 
reklama
Kobietki, niektóre z was brały leki na obniżenie prolaktyny.
Mam pytanie, czy brałyście je przez jakiś czas, a później po odstawieniu faktycznie ta prolaktyna była na dobrym poziomie, czy znowu można się spodziewać jakichś dziwnych skoków?
Polecam na prolaktynę spróbować ziołowy lek bez recepty na początek castagnus, 4 lata temu jak się starałam mi ładnie obniżył [emoji4] a ginek mi bromergon wtedy przepisał, ale nie brałam go.

Edit : zaszłam w ciążę po odstawieniu wtedy więc nie wiem jak wyglądała prolaktyna dalej.
 
Do góry