reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny ja jestem kadrową, więc jak macie jakieś pytania z zakresu prawa pracy to walcie śmiało 😁
Ja uwielbiam swoją pracę, mam oczywiście umowę na stałe. Jak zajdę w ciążę to planuję pracować najdłużej jak się da.

Przy umowie na czas nieokreślony nie ma się czym martwić przy ciąży. Idziesz na zwolnienie jeśli lekarz tak zdecyduje, później macierzyński, rodzicielski i zaległy urlop.
Jeśli nie chcesz wychowawczego to wracasz normalnie do pracy ☺️
 
🤣🤣🤣 nie wiem co o tym myśleć
 

Załączniki

  • 20201009_112333.jpg
    20201009_112333.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 76
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] nie wiem co o tym myśleć

Myśmy chcieli 2 dzieci ale zaspalismy i w tym wieku to ja się szarpnę tylko już na 1 jak będzie mi dane. Ale jakby za jednym razem 2 ukulac to by było spełnienie marzeń w sumie [emoji23][emoji23][emoji23] trochę tylko bym srała ze strachu. Ale u mnie bliźniąt nie ma, u mojego chyba tez, wiec nie liczę na cuda [emoji16]
 
Myśmy chcieli 2 dzieci ale zaspalismy i w tym wieku to ja się szarpnę tylko już na 1 jak będzie mi dane. Ale jakby za jednym razem 2 ukulac to by było spełnienie marzeń w sumie [emoji23][emoji23][emoji23] trochę tylko bym srała ze strachu. Ale u mnie bliźniąt nie ma, u mojego chyba tez, wiec nie liczę na cuda [emoji16]
U mnie w rodzinie są i u mojego m są bliźniaki. Ogólnie moim marzeniem jest mieć 4 dzieci a ja nawet 1 urodzić mężowi nie umiem. Ja to już w ogóle jestem beznadziejna i napewno nie 100% kobieta.
 
reklama
Ja bym bardzo chciałaby dwójkę jeszcze ale nie wiem czy po porodzie nie stwierdzę że koniec. Jak urodziłam pierwszego syna to przez dwa lata mówiłam że nigdy więcej żadnych dzieci. Później nawet o tym nie myślałam, bo mamy dwa pokoje w mieszkaniu. Dopiero niedawno mi się odmieniło, jak dom kupiliśmy. Stwierdziłam że teraz jak będzie tyle miejsca to mogę rodzic 😂 dom odbieramy za jakieś dwa miesiące to od razu pokoik urządzimy jak trzeba dla malucha ☺️
 
Do góry