reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja dzisiaj pół.... no może trochę więcej dnia spędziłam na kanapie pod kocem. Zero chęci do czegokolwiek. 5dpo i zaczęło mnie bolec podbrzusze jak na @... czyli standardowy objaw u mnie. Jeszcze tydzień i przyjdzie. :/ miałam nadzieje, że w tym cyklu ominę te wszystkie objawy, które nigdy nic nie zwiastują.
 
reklama
Witam się w 1 dc [emoji29] nie wiem, czy nowy cykl by się w ogóle zaczął, gdyby nie luteina od przedwczoraj pod język. Trwal 42 dni, świetnie [emoji2356]od odstawienia od cycs nie mialam normalnego cyklu [emoji29]gina zmieniam jak rekawiczki, bo jeden odszedl na emeryture, teraz drugi nie rpzyjmuje na raxie, mam dzwonić po 12 pazdziernika i w sumie sama tak sobie biorę luteine jak cykl jest zbyt długi, prl tez sobie sama zbadalam i zaczelam brac bromergon, teraz zmniejszyłam dawkę i muszę sie za to porządnie wziąć...
 
Hej dziewczyny, czy można do Was dołączyć?

Czytam Was regularnie od 2 miesięcy i jestem pod wrażeniem tego jak wielkim wsparciem dla siebie jesteście.
Z mężem staramy się dopiero 3 cykl a więc świeżak ze mnie. Mamy już jedno dziecko - 2 letniego synka. Aktualnie jestem w 20dc.

Witaj [emoji4] życzę powodzenia i obyś tu długo nie zagrzała miejsca [emoji4] ja tez świeżak, tez 3cs, dziś 16 dc [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Byłam stymulowana lamettą, najpierw od 3 do 5 dc 2x1 tabletka i zaszłam w drugim cyklu. Potem poronienie.
Po poronieniu stymulacja od 3 do 8 dc po dwie tabletki, a w tym cyklu jeszcze dexametazon i ciąża. Za każdym razem mam owu w 17 dc.
Gratuluje ciąży i życzę spokojnych 9 miesięcy ☺️
Dziękuje za odpowiedz. Tez. Mam dwie tabletki rozumiem ze nie zażywałas ich obu za jednym razem ?
 
reklama
Do góry