reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny wracam do was bo tęskniłam czegoś mi brakowało u mnie dzisiaj 70 dc 🤦‍♀️ ale w końcu zaczynam plamić więc jutro będzie wyczekiwana @ zaczynam nowe starania tym razem z aromkiem bo wcześniej byłam na CLO i od jutra olej z wisiołka 😊 P.S. nigdy nie cieszyłam się tam jak przychodziła @
70 dc!! U mnie najdłuższy miał 29 dni😄
 
Ojj nie... z moim mądralą to nie przejdzie... niestety. Na wszystko ma argumenty i stawia pytania na których ja wymiękam. No ale co zrobić. Sama sobie wybrałam.
Chociaż koniec końców zawsze jest tak, że po próbie szantażu i jego odwecie okazuje się, ze to czego potrzebowałam albo było pilne ważne itd... okazywało się, ze no
Ja tez nic takiego nie uslyszalam a tez z "małym" stażem przyszłam. Co prawda mało się odzywam ale czytam regularnie😂
Ja tak samo:)
 
Hej dziewczyny, czy można do Was dołączyć?

Czytam Was regularnie od 2 miesięcy i jestem pod wrażeniem tego jak wielkim wsparciem dla siebie jesteście.
Z mężem staramy się dopiero 3 cykl a więc świeżak ze mnie. Mamy już jedno dziecko - 2 letniego synka. Aktualnie jestem w 20dc.
 
reklama
O mój mój mąż też mówi, że mu jakoś dziwnie i nigdy się tak nie czuł. I że drętwieje mu czubek języka. Wziął proszki i poszedł spać. Obstawia, że jutro nie będzie czuł smaku na języku. Ja go trochę uspokajałam i opowiadałam o objawach moich wszystkich urojonych ciąż 😆😆
Eee czyli co.. Ja też mam korone?? 😅😅
 
Do góry