reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, byłabym wdzięczna za Waszą radę. Od lutego staramy się z mężem o dziecko i wtedy tez odstawiłam tabletki. Od tamtej pory cykle były raczej regularne (25, 27, 26, 27, 27). Dziś 29 dzień cyklu i na okres się póki co nie zapowiada - brak plamień i innych objawów. Zrobiłam dwa testy ciążowe o czułości 10 (firmy Vitam) w 26 dc i dzisiaj, oba wyszły negatywne. Czy jest jeszcze jakaś szansa na ciążę? Kiedy powinien zacząć mnie niepokoić brak miesiączki jeśli to nie ciąża i po ilu dniach zgłosić się do lekarza?
 
reklama
Ja chodzę do mężczyzn pani z kliniki jest kobieta ale w Pl trafiłam na gin faceta że jak włożył rękę to myślałam że macicę i jajniki na żywca mi wyciągnie na tym fotelu [emoji85]
O matko ja miałam na ginekologii takie badanie przed cesarką. Aż złapałam lekarza za rękę 😂Tak mnie zaskoczył 🤦
 
Cześć dziewczyny, byłabym wdzięczna za Waszą radę. Od lutego staramy się z mężem o dziecko i wtedy tez odstawiłam tabletki. Od tamtej pory cykle były raczej regularne (25, 27, 26, 27, 27). Dziś 29 dzień cyklu i na okres się póki co nie zapowiada - brak plamień i innych objawów. Zrobiłam dwa testy ciążowe o czułości 10 (firmy Vitam) w 26 dc i dzisiaj, oba wyszły negatywne. Czy jest jeszcze jakaś szansa na ciążę? Kiedy powinien zacząć mnie niepokoić brak miesiączki jeśli to nie ciąża i po ilu dniach zgłosić się do lekarza?
Szansa na ciążę jest zawsze dopóki nie ma @. Mogła przesunąć Ci się owulacja. Równie dobrze cykl mogł być bezowulacyjny i wtedy @ nie musi wystąpić. Możesz poczekać do przewidywanego terminu następnej @ i jak się nie pojawi a testy nadal będą negatywne to pójść do ginekologa :)
 
@netka_lp @Carry88 właśnie często słyszę, że ponoć facet ginekolog jest delikatniejszy. Ale ja akurat na swoją nie narzekam ;) starsza kobitka, a co ciekawe - prowadziła ciążę mojej mamy, czyli zna mnie od czasów płodowych 😂
Ja tez chodziłam do tej , co mojej mamie ciąże prowadziła ze mną; ale wredna z niej su**, i chodzę tylko jak przypada mi cytologia na NFZ :D
 
U mnie dzis 23 dc, czyli ten najgorszy czas :D owulacja wg mnie była 18 dc, narazie nic nie czuję, jakieś pryszcze mam na czole jak przed @ :(
Ja też mam kilka pryszczy🤦‍♀️ plecy bolą, jajniki bolą albo ciągną, niewiem dziwne to uczucie i doszły mi bolące piersi już😒😒 u mnie 26dc ale owu później była to i @ będzie później, a może wcześniej bo te wszystkie objawy już mam zbliżającej się wredoty
 
Cześć dziewczyny, byłabym wdzięczna za Waszą radę. Od lutego staramy się z mężem o dziecko i wtedy tez odstawiłam tabletki. Od tamtej pory cykle były raczej regularne (25, 27, 26, 27, 27). Dziś 29 dzień cyklu i na okres się póki co nie zapowiada - brak plamień i innych objawów. Zrobiłam dwa testy ciążowe o czułości 10 (firmy Vitam) w 26 dc i dzisiaj, oba wyszły negatywne. Czy jest jeszcze jakaś szansa na ciążę? Kiedy powinien zacząć mnie niepokoić brak miesiączki jeśli to nie ciąża i po ilu dniach zgłosić się do lekarza?
Chyba żadna do końca niewie jakiej pomocy potrzebujesz, dopóki @ nie ma to jest szansa na ciążę, może zrób inny test, bo tej nazwy nawet nie kojarzę, zawsze najlepiej robić innych firm. Czasem jest tak, że cykl się wydłuża, może nawet się zdążyć tak, że wogole @ nie dostaniesz, dopiero na następny miesiąc. Jeśli masz jakieś wątpliwości to najlepiej się udaj do swojego lekarza, po odstawieniu anty powinien cie przebadać czy wszystko jest ok
 
reklama
Do góry