reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nooo i tak i nie. Alkoholizm jest zaburzeniem psychicznym. Idąc dalej hormonów które produkujemy. Jeśli dopadają Cię stany depresyjne, stres itp, to zachowania, które sprawiają, że czujesz się lepiej stają się twoim nawykiem. Później uzależnieniem. To dotyczy seksu, leków, gier, tytoniu, alkoholu, narkotyków itd... wciągasz się nie wiadomo kiedy. Dla twojego mózgu jest to ok, bo przecież wtedy czujesz się lepiej. [emoji2372]

Jestem tego świadoma [emoji6] po prostu nie umiem tego zaakceptować tak wewnętrznie. Choroba to rak, grypa, dwubiegunówka, nerwica. Takie rzeczy potrafię zrozumieć. Wiem, ze alkoholizm jest choroba, tak jak inne uzależnienia. Myśle, ze mam problem z akceptacja tego faktu z uwagi na to jak wiele krzywdy wyrządził mi i moim najbliższym mój uzależniony były ojczym [emoji6] mój mózg akceptację zrównuje chyba z jakaś forma zrozumienia i wytłumaczenia dla tego człowieka, których nigdy ode mnie nie otrzyma. Ale to już tylko moja ułomność i ograniczenie [emoji16]
 
reklama
no ja termin @ mam na 15.10, a urodziny mam 17.10, więc może akurat będziemy miały cudowny prezent urodzinowy 😁🥰🥰🥰
Oby...tego nam życzę...ja niby robilam test wczoraj wieczorem i dziś rano bo już wytrzymać nie mogę ale ona negatywy. Okres ma przyjsc 10-11 więc myślę że chyba nic z tego. Już by pokazało chociaż cień cienia...:(.
 
reklama
Do góry