reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nooo i tak i nie. Alkoholizm jest zaburzeniem psychicznym. Idąc dalej hormonów które produkujemy. Jeśli dopadają Cię stany depresyjne, stres itp, to zachowania, które sprawiają, że czujesz się lepiej stają się twoim nawykiem. Później uzależnieniem. To dotyczy seksu, leków, gier, tytoniu, alkoholu, narkotyków itd... wciągasz się nie wiadomo kiedy. Dla twojego mózgu jest to ok, bo przecież wtedy czujesz się lepiej. 🤷🏼‍♀️
Cukieeeerrr 😏😵😍
 
reklama
Nooo i tak i nie. Alkoholizm jest zaburzeniem psychicznym. Idąc dalej hormonów które produkujemy. Jeśli dopadają Cię stany depresyjne, stres itp, to zachowania, które sprawiają, że czujesz się lepiej stają się twoim nawykiem. Później uzależnieniem. To dotyczy seksu, leków, gier, tytoniu, alkoholu, narkotyków itd... wciągasz się nie wiadomo kiedy. Dla twojego mózgu jest to ok, bo przecież wtedy czujesz się lepiej. [emoji2372]
Mój ojciec zachorował na raka krtani. Pojechał na operacje rzucił z dnia na dzień kawę fajki alko ale po jakimś czasie po operacji zaczął się dobrze czuć poszedł z kumplem na działkę i mówi mu ze jak za 5 minut nie wyjdzie z altanki to ma dzwonić na pogotowie. Mój ojciec poszedł do altanki wypił mała flaszkę wódki nic się nie działo raz drugi trzeci i teraz chleje bez opamiętania znęca się psychicznie nam moja mama. Ale kawy nie pije i fajek też nie. A alkohol doi jak wodę z kranu.
 
Właśnie... to też może stać się choroba 🤣
Z reszta... wszystko! Są ludzie którzy jedzą papier albo tynk ze ściany! 🤯 i wytłumaczcie mi o co tu kur... chodzi?! Skąd to?!
Nie wiem, ale zapytam mojej 9 miesięcznej córki. Ostatnio próbowała żreć beton, a papier to już chleb powszedni. Xd ludzie mają naprawdę różne skrzywieniaa.
 
Dziewczyny, kobietki ja upraszam o weselsze klimaty. Niech zamartwianie zostanie na poziomie braku 2 kreski 🙏🙏🙏 please pozytywne myśli ❤️
Gadamy tu o wszystkim, czasem trzeba 🙂🙂

Ciut weselszy.. Mój W. jest zły. Wczoraj prosił o jeszcze jedną szansę a dzisiaj powiedział że jak mi nie pasuje to mam sobie zmienić... 😅😅
Możecie pośmiać się ze mna
 
reklama
Do góry