reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja też mam ojca alkoholika i niestety matka... kocham ich ponad wszystko bo mimo że pili i do tej pory nieraz wypija ( ojciec częściej) to jednak są moimi rodzicami , ale fakt jak się czułam będąc małym dzieckiem jak się wstydzilam ... powiedziałam sobie na własną śmierć że moje dziecko nigdy tego nie ujrzy nigdy niczego nie będzie jej brakowało , nie pozwolę by wstydziła się tak jak ja
To już nie chodzi o wstyd.
Mi brakowało mamy bo to zawsze ona pracowała, często jej nie było.
Nie było rozmów, przytulasow za dziecka, kładzenia spać, bajek..
Moja córka ma teraz wszystko 🙂🙂
Świeta, piękna choinkę, prezenty i spokój 🙂🙂
Mimo ze dziadka też mega kocha i nie zabraniam jej do niego jeździć..
Ale do niego już nic nie dociera. Nawet to że zabroniłam mu widzenia się z małą jak trochę nie odpuści..
 
reklama
Coś w tym cholera jest.. ja za każdym razem kiedy zachodziłam w ciąże to były grube imprezy... i każde poczęcie po alkoholu. Zawsze sobie plułam w brodę, ale mój gin powtarzał, że to małe dziecię, jest tak chronione na samym początku, że nie ma opcji żeby %na niego wpłynęły. Ma swój „worek”, który przez pare tygodni jest jedynym jego światem i żywicielem. A poronienia są związane albo z jego złym zapisem genetycznym albo jakaś moja odpowiedzią immunologiczna.
Także wszystko w granicach rozsądku, a używki odstawiamy po II na teście 👌🏻
Nie pije od 2 miesięcy całkowicie i tak miało zostać ale chyba zacznę w tym miesiącu 😂 bo z tego co pamiętam to moje dzieci też po pijaku zrobione.
 
Też mam w rodzinie 3 alkoholików i to bliska rodzina. Napić się napije ale z umiarem. Alko niszczy życie ale jak pijesz nagminnie. Życie ma się jedno więc trzeba je w pełni wykorzystać takie moje zdanie ale tak jak już pisałam każda wie co jest dla samych siebie najlepsze i tego się trzyma. Życzę szybkiego zajścia w zdrowa ciąże i strasznie nudnych 9 miesięcy [emoji4]
Oczywiście, ja nie jestem abstynentka, moj maż tym bardziej, w chwili obecnej mamy kilkanaście litrów alko w domu. Wszystko jest dla ludzi i z umiarem. Ja w sumie nie lubie tego szumu w głowie po alko, i samopoczucia nastepnego dnia :/
 
To już nie chodzi o wstyd.
Mi brakowało mamy bo to zawsze ona pracowała, często jej nie było.
Nie było rozmów, przytulasow za dziecka, kładzenia spać, bajek..
Moja córka ma teraz wszystko 🙂🙂
Świeta, piękna choinkę, prezenty i spokój 🙂🙂
Mimo ze dziadka też mega kocha i nie zabraniam jej do niego jeździć..
Ale do niego już nic nie dociera. Nawet to że zabroniłam mu widzenia się z małą jak trochę nie odpuści..
U mnie pracoholizm i ojciec w transporcie międzynarodowym. Wychowalam się sama. O dziwo wyszłam na ludzi xd z nudów się uczyłam, a mogłam cpać albo cus. Teraz na stare lata próbują mnie wychowywać. Także są wojny. Xd
 
reklama
U mnie pracoholizm i ojciec w transporcie międzynarodowym. Wychowalam się sama. O dziwo wyszłam na ludzi xd z nudów się uczyłam, a mogłam cpać albo cus. Teraz na stare lata próbują mnie wychowywać. Także są wojny. Xd
Ja też lubiłam się uczyć. Czytać książki itp.
Zawsze świadectwo z paskiem..
Jednak do czasu..
 
Do góry