reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mam ojca alkoholika.
Mega przykra sprawa bo wszystko od dziecka za toba się ciągnie.
Nigdy nie miałam takiego dzieciństwa jakie bym chciała mieć.
Ale teraz daje wszystko córce to czego nie miałam...
Nie uważam jednak ze piwko zrobi ze mnie alkoholika
 
reklama
Ja mam ojca alkoholika.
Mega przykra sprawa bo wszystko od dziecka za toba się ciągnie.
Nigdy nie miałam takiego dzieciństwa jakie bym chciała mieć.
Ale teraz daje wszystko córce to czego nie miałam...
Nie uważam jednak ze piwko zrobi ze mnie alkoholika
O to piątka. Ja mam 2 wujków i ojca alkoholika. Ci wujkowie to bracia mojego ojca także rodzinne. A mój ojciec dorzej że alkoholik kat to jeszcze mówić nie umie
 
Ja w dniu starań i poczęcia pilam. Chłop to się do niczego nie nadawał. Sama se to dziecko zrobiłam rozgotowanym makaronem 😂
Coś w tym cholera jest.. ja za każdym razem kiedy zachodziłam w ciąże to były grube imprezy... i każde poczęcie po alkoholu. Zawsze sobie plułam w brodę, ale mój gin powtarzał, że to małe dziecię, jest tak chronione na samym początku, że nie ma opcji żeby %na niego wpłynęły. Ma swój „worek”, który przez pare tygodni jest jedynym jego światem i żywicielem. A poronienia są związane albo z jego złym zapisem genetycznym albo jakaś moja odpowiedzią immunologiczna.
Także wszystko w granicach rozsądku, a używki odstawiamy po II na teście 👌🏻
 
O to piątka. Ja mam 2 wujków i ojca alkoholika. Ci wujkowie to bracia mojego ojca także rodzinne. A mój ojciec dorzej że alkoholik kat to jeszcze mówić nie umie
Dlatego może z charakteru jestesmy takie zimne. Przynajmniej ja tak mam chociaż tutaj tego nie widać.
Prosto z mostu i mało znajomych.
Zreszta zawsze miałam więcej znajomych w chłopakach niż dziewczynach..
 
O to piątka. Ja mam 2 wujków i ojca alkoholika. Ci wujkowie to bracia mojego ojca także rodzinne. A mój ojciec dorzej że alkoholik kat to jeszcze mówić nie umie
Moja matka jest po udarze ,nie mówi nie chodzi ,nie wstaje . Alkoholizm-cisnienie-cukrzyca-zapalenie trzustki-nie leczenie po szpitalu-dalej picie-udar-paraliz...
 
reklama
Do góry