reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A temperatura pewnie 36.7 ? Oj to nie są żarty to już poważna choroba [emoji848][emoji23]
Tak jak mój chodzi dziś i mówi tak mi zimno , katar mam i wogole , mówię to zmierz sobie temperaturę. I wywalił mi z tekstem " tej ja mam 36.2 " [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Mojego też ząb boli [emoji52] na dodatek głowa i wszystko co możliwe...
 
Przy staraniach to nic nie wolno. Tyle lat starań za mną żadnego dziecka i patrz ile lat bez alko bez niczego bo starania. Leżeć i pachnieć
emoji1787.png
emoji1787.png
E tam😈
A temperatura pewnie 36.7 ? Oj to nie są żarty to już poważna choroba [emoji848][emoji23]
Tak jak mój chodzi dziś i mówi tak mi zimno , katar mam i wogole , mówię to zmierz sobie temperaturę. I wywalił mi z tekstem " tej ja mam 36.2 " [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Mój jak się dowiedział, że ja w II fazie cyklu potrafię mieć ponad 37 stopni, to cytuję "😱 krawisz raz w miesiącu, masz gorączkę raz w miesiącu i żyjesz, to nie jest normalne" 💁‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ooo właśnie, A popatrzmy na takie " patologie " gdzie laska pije ,cpa i uj wie co jeszcze robi, A dzieci robi jeden po drugim i gdzie tu sprawiedliwość?
Właśnie mojego męża bratowa jest takim osobnikiem... 2 dzieci ma ograniczone prawa bo cpala, do 3 dziecka straciła całkowicie prawa i jej siostra adoptowala i teraz 4 wyjątkowo jeszcze ma przy sobie , choć ja nie wierzę, że takie osoby się zmieniają..
Też mam takie asy w śród znajomych i nawet w rodzinie.

Nie zrozumiem tego no ale cóż. I takie babska zachodzą w ciążę bez większych starań.
 
Dzień dobry z wieczora [emoji16][emoji16][emoji16] tak mnie zawaliło robota w tej robocie że nie mam czasu was przeczytać a tu po 100 stron[emoji30] ja z niecierpliwością czekam na moje wyimagowane objawy :p dziś 14dc chyba 2 dni po owulacji może zrobię test....[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji28]

14dc wita. Zaczynamy testowanie!!!! [emoji1635][emoji16]
 
reklama
Mi gin mówił żeby iść na disco, coś sobie wypić i działać.
Jaki był zdziwiony jak miesiac później przyszłam z pozytywna beta 😅😅
Bo właśnie myślę że to rozluźnienie tak dobrze działa . Człowiek jest psychicznie i fizycznie rozprężony;) ja co prawda nie mogę pić alko w żadnej formie ,mam jakiś uraz ale czasem kupię wino i mąż w sumie sam je pije tyle że ze mną bo ja w tym czasie sok to i mi się udziela takie rozluźnienie 😁 tak samo mam na jakiś imprezach wszyscy piją ja nie a fazę mam najlepszą 😂😂
 
Do góry