reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wogole dziewczyny ja w lodówce mam jeszcze nalewke własnej roboty od sąsiadki [emoji23] którą leży sobie grzecznie półtora roku już [emoji28]
Orientuje się któraś czy to będzie jeszcze dobre ? Niby znajoma mówiła że po takim czasie jeszcze lepsze będzie, ale czy ja wiem [emoji848]
Dobre będzie nalewka raczej się nie spsuje a alko w sumie nie ma daty ważności :)
 
reklama
Dzień dobry z wieczora [emoji16][emoji16][emoji16] tak mnie zawaliło robota w tej robocie że nie mam czasu was przeczytać a tu po 100 stron[emoji30] ja z niecierpliwością czekam na moje wyimagowane objawy [emoji14] dziś 14dc chyba 2 dni po owulacji może zrobię test....[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji28]
Marker przygotuj do do rysowania kreski testowej [emoji1787]
 
Wogole dziewczyny ja w lodówce mam jeszcze nalewke własnej roboty od sąsiadki [emoji23] którą leży sobie grzecznie półtora roku już [emoji28]
Orientuje się któraś czy to będzie jeszcze dobre ? Niby znajoma mówiła że po takim czasie jeszcze lepsze będzie, ale czy ja wiem [emoji848]
Robię nalewki, więc im dłużej stoi, tym lepsza 🙃 ja pije z morwy z lodem, leczniczą 😁 ogólnie nalewki są zdrowe 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry