reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi nigdy pozytywnie nie wyszedł test owu, tak mniej więcej wyglądały jak u ciebie a monitoring powiedział, że była owu

Słyszałam ze i tak bywa. Cieszę się ze u mnie ładny pik wyszedł miesiąc temu, mam wiarę ze i teraz tak będzie, bo to moja jedyna pomoc w rozpoznaniu ewentualnej owulacji (pomijam monitoring, który robimy). Nie mam zbytnio ani objawów, ani szalonych ilości śluzu, ani doświadczenia, ani nie mierze temperatury, nic, żeby samej jakieś sensowne wnioski wyciągnąć [emoji23]
 
reklama
Słyszałam ze i tak bywa. Cieszę się ze u mnie ładny pik wyszedł miesiąc temu, mam wiarę ze i teraz tak będzie, bo to moja jedyna pomoc w rozpoznaniu ewentualnej owulacji (pomijam monitoring, który robimy). Nie mam zbytnio ani objawów, ani szalonych ilości śluzu, ani doświadczenia, ani nie mierze temperatury, nic, żeby samej jakieś sensowne wnioski wyciągnąć [emoji23]
To mierzenie temperatury jest super pomocne! Polecam 🙃 ja używam zwykłego elektronicznego od paru lat, zawsze w buzi pod językiem (bo musi być śluzówka), mierze albo o 7 albo o 8 zależy jak się obudzę 😅 nie jestem aż takim przykładnym człowiekiem, że mam budzik na daną godzinę 😅 temp zawsze ta sama 🤷‍♀️
 
To mierzenie temperatury jest super pomocne! Polecam [emoji854] ja używam zwykłego elektronicznego od paru lat, zawsze w buzi pod językiem (bo musi być śluzówka), mierze albo o 7 albo o 8 zależy jak się obudzę [emoji28] nie jestem aż takim przykładnym człowiekiem, że mam budzik na daną godzinę [emoji28] temp zawsze ta sama [emoji2368]
Potwierdzam ja akurat cały cykl mierze o 6.30 +/- 30 minut i temperatura wspomaga bardzo w określeniu owu i kiedy okres przyjdzie.
 
reklama
Dawno mnie tu nie było...
Już drugi miesiąc biorę metforminę a pierwszy cykl letrozol. Niestety lekarz na usg w 14dc stwierdził drugi raz cykl bezowulacyjny. Moje ostatnie dwa cykle trwały 42 dni... teraz moje pytanie. Dlaczego dzisiejszy test lh zrobiony z ciekawości w 32dc wyszedł mega pozytywnie? Wiem też, że pozytyw nie oznacza owulacji, zwłaszcza tak późno 😁 ale czemu lh takie wysokie może być?
Miałam dokładnie to samo w tym cyklu. Podobno torbiel może tak robić. Ja akurat torbiel miałam
 
Do góry