reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tzn są kobiety, które od dziecka marzą o bobo, dla których ten czas pomimo minusów jest najcudowniejszy, a są takie, które nigdy o tym nie myślały, żeby mieć dziecko , po prostu przyszedł czas lub wpadły 🤷‍♀️
To był oczywiście żart, ciąża jest piękna pomimo wszystkich dolegliwości, z pewnością dla każdej kobiety, no chyba że mowa o zwyrodnialcach którzy nie cenią malutkiego życia.
 
reklama
Laski test owu ciemnieje a mi dzisiaj temperatura skoczyła z 36.51 na 36.75
Wrzucam testy owu [emoji116]Zobacz załącznik 1185147

O jakie ładne [emoji16] u mnie wyglada to tak. Każda apka która testuje pokazuje mi owu na inny dzień [emoji23] matematyka [emoji848] ja coś czuje ze będzie podobnie jak miesiąc temu.

PS. Tak wiem, nie robi się z porannego moczu, ale ja dziś od 4 nie śpię i do 6 to już siusiałam kilka razy, od 7 jestem w pracy, prosto po jadę do gina na monitoring, a to już czas kiedy robię 2x dziennie i trzeba było przed praca [emoji16]
IMG_3065.jpg
 
O jakie ładne [emoji16] u mnie wyglada to tak. Każda apka która testuje pokazuje mi owu na inny dzień [emoji23] matematyka [emoji848] ja coś czuje ze będzie podobnie jak miesiąc temu.

PS. Tak wiem, nie robi się z porannego moczu, ale ja dziś od 4 nie śpię i do 6 to już siusiałam kilka razy, od 7 jestem w pracy, prosto po jadę do gina na monitoring, a to już czas kiedy robię 2x dziennie i trzeba było przed praca [emoji16]Zobacz załącznik 1185166
Pik coraz bliżej, daj znać po USG co tam 🥰🤞 pewnie będzie ładny pęcherzyk 👍
 
O jakie ładne [emoji16] u mnie wyglada to tak. Każda apka która testuje pokazuje mi owu na inny dzień [emoji23] matematyka [emoji848] ja coś czuje ze będzie podobnie jak miesiąc temu.

PS. Tak wiem, nie robi się z porannego moczu, ale ja dziś od 4 nie śpię i do 6 to już siusiałam kilka razy, od 7 jestem w pracy, prosto po jadę do gina na monitoring, a to już czas kiedy robię 2x dziennie i trzeba było przed praca [emoji16]Zobacz załącznik 1185166
Piękne [emoji3059][emoji3059][emoji3059] koniecznie daj znać co po usg.
 
To był oczywiście żart, ciąża jest piękna pomimo wszystkich dolegliwości, z pewnością dla każdej kobiety, no chyba że mowa o zwyrodnialcach którzy nie cenią malutkiego życia.
Jasne, ale nie każdy musi być zakochany w byciu w ciąży 🤷‍♀️ nie sądzicie, że tak jakby świat od nas tego wymaga? A jak już któreś coś nie pasuje, to zaraz, że okrutna itd... 🧐
 
Jasne, ale nie każdy musi być zakochany w byciu w ciąży 🤷‍♀️ nie sądzicie, że tak jakby świat od nas tego wymaga? A jak już któreś coś nie pasuje, to zaraz, że okrutna itd... 🧐
Jasne, że tak. Tym bardziej że jedna przechodzi ciążę bezobjawowo, a druga meczy się od samego początku. Ta pierwsza powie, że może chodzic non stop w ciąży, a druga może nie chcieć kolejnego razu przeżywac w męczarniach... 🤷 Ja dobrze znosiłam ciążę, ale gorzej z porodem 🙈
 
O jakie ładne [emoji16] u mnie wyglada to tak. Każda apka która testuje pokazuje mi owu na inny dzień [emoji23] matematyka [emoji848] ja coś czuje ze będzie podobnie jak miesiąc temu.

PS. Tak wiem, nie robi się z porannego moczu, ale ja dziś od 4 nie śpię i do 6 to już siusiałam kilka razy, od 7 jestem w pracy, prosto po jadę do gina na monitoring, a to już czas kiedy robię 2x dziennie i trzeba było przed praca [emoji16]Zobacz załącznik 1185166
No ciemnieją ładnie
 
Jasne, że tak. Tym bardziej że jedna przechodzi ciążę bezobjawowo, a druga meczy się od samego początku. Ta pierwsza powie, że może chodzic non stop w ciąży, a druga może nie chcieć kolejnego razu przeżywac w męczarniach... 🤷 Ja dobrze znosiłam ciążę, ale gorzej z porodem 🙈
Ja mogę rodzić ale ciążę źle znoszę.... 😂
 
Dziewczyny a jakby mi np nie pękł ten pęcherzyk i by był w czwartek dalej to może gin mi coś na pęknięcie przepisać czy już będzie za duży?
Mi nic nie przepisal brałam dupka jak co cykl i okres mimo torbielki (26mm) przyszedł prawidłowo od wykazanego na teście owu piku.
Nie zakładaj ze nie pękł napewno będzie piękne ciałko zolte ☺️
 
reklama
Do góry