reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tzn są kobiety, które od dziecka marzą o bobo, dla których ten czas pomimo minusów jest najcudowniejszy, a są takie, które nigdy o tym nie myślały, żeby mieć dziecko , po prostu przyszedł czas lub wpadły 🤷‍♀️
Kiedyś też myślałam, że ciąża to będzie najpiękniejszy okres w moim zyciu. Niestety życie to zweryfikowało. Dla mnie dziecko to najwspanialszy cud i nie mogę się doczekać, kiedy będę tulić kolejne maleństwo w ramionach, ale ciąża to dla mnie koszmar i walka o życie swoje i dziecka. Aż się boje na samą myśl. Oczekiwanie na dziecko jest cudowne, jestem w stanie się poświęcić, ale zdecydowanie zbyt często byłam w stanie agonalnym, kiedy wszystko wysiadało, żeby tęsknić za samym byciem w ciąży. Bardziej te szczęście, kiedy po porodzie jesteśmy żywi i zdrowi jest nie do opisania. 😍 Ciąża to dla mnie wojna, ból i łzy. Chociaż rosnące we mnie życie to coś absolutnie wyjątkowego i niezastąpionego. 😍
 
reklama
Pik coraz bliżej, daj znać po USG co tam [emoji3059][emoji1696] pewnie będzie ładny pęcherzyk [emoji106]

Piękne [emoji3059][emoji3059][emoji3059] koniecznie daj znać co po usg.

Jasne, ze dam znać [emoji3531] narazie wszystko idzie dobrze, liczę, ze jest już duży i ze pęknie tak jak ostatnio [emoji16]

No ciemnieją ładnie

Szkoda, ze nie wcześniej, ale taka moja uroda [emoji2272][emoji16]
 
Jasne, ale nie każdy musi być zakochany w byciu w ciąży 🤷‍♀️ nie sądzicie, że tak jakby świat od nas tego wymaga? A jak już któreś coś nie pasuje, to zaraz, że okrutna itd... 🧐

Ale to się tyczy każdego aspektu dzieci, macierzyństwa. nie masz dzieci źle, masz 1 za mało, masz 2 też komuś coś nie pasuje, a jak już chcesz 3 to uważają wszyscy że na głowę upadlas. Nie wiem dlaczego ale niestety jest taka presja społeczna odnośnie macierzyństwa. Tak samo z porodem, wybierasz świadomie cesarkę źle, rodzisz duże dzieci naturalnie zły szpital. tysiąc innych rzeczy. Niestety tak już jest.
 
Ja mam hashimoto ponad 9 lat a od 11 lat współżyje bez zabezpieczenia i tylko byłam 5 razy w ciąży. Więc owszem ciężko jest.

Zbadaj jeszcze cukry na czczo i po obciążeniu. Przy hashimoto też idzie w parze często IO ale nie u każdej tak musi być. Ja akurat mam IO i hashimoto
Ja z hashimoto żyje od 12 r.z. Czyli juz 19 lat.
Z waga nie mam problemu, jestem na diecie bezglutenowej w pierwsza ciaze zaszłam bez problemu , teraz staram sie jakieś 5-6 cykli i narazie nic.
Przy hashimoto nie tyle ciezko jest zajac w ciaze co ja donosić niestety
 
To był ten z pink o czułości 10, za pierwszym razem jak spojrzałam mówię sobie "jak zwykle " ale zaraz pojawiła się ta druga i nie była taka jasna , ale bez żadnych rozmazań taka ostra .. mówię " o boże ciąża" i przyglądam się coś mi nie pasuje , bo zmierza ta kreska w lewą stronę ... Baaaardzo baaaardzo powoli ale poszła . Ale dobra . Następny zrobię dopiero jak nie przyjdzie @
Ja też tak miałam 😅😅 ale byłam w szoku..
 
reklama
Jak stracone wszystko jak seksy były!!! Co Ty gadasz!
Dzień dobry :) ja dziś oszukałam system [emoji28]
W tym miesiącu sobie lekko odpuściłam starania, w sensie nie fiksuje tak strasznie. Jedyne to co to tylko mierze temperature, ale nie skupiam się na niej i biorę leki jakie trzeba. Seks jak się zachce. No i ovu wyznaczało mi owulacje na czwartek... a tu dziś wklepałem temperature i się okazało, ze jednak wyznaczyło mi owulacje 4dni temu.. w sobotę.
Seksy były jak należy akurat... ale jak to dziś zobaczyłam to mi się smutno zrobiło, ze jednak już szansa minęła i kolejna będzie dopiero w nowym cyklu. [emoji21] chore
 
Do góry