reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wiecie co? Jestem wściekła na siebie. Po jaka cholerę ja wczoraj robiłam ta betę hcg?
Popłakałam się wczoraj. I tak sobie myśle.... wczoraj miałam 21 dc.... beta wyszła 2,14. Miesiączki mam jak w zegarku co 28 dni.... może cholera jest jeszcze szansa?
Dobrego dnia wszystkim! Trzymam za Was kciuki! 😘😘😘
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20201007_095702.jpg
    IMG_20201007_095702.jpg
    455,3 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20201007_095646.jpg
    IMG_20201007_095646.jpg
    515,8 KB · Wyświetleń: 89
Przepraszam za jakość i robione w słabym świetle ale byłam w takim szoku że zrobiłam to zdjęcie na szybko i dalej się przyglądałam czy dobrze widzę
 
Czy ta 2 linia nie powinna być niżej? 🤔
Ja i tak nie kupuje także jeden ciort[emoji1787]
Ja mówię do mojego M, że chyba się udało, że czuję, że to ten cykl, na co on " od 3 lat co miesiąc jesteś w ciąży, tylko nie potrzebnie pieniądze na testy wydajesz" 😅 wsparcie pełną gębą 😅
 
Czy ta 2 linia nie powinna być niżej? 🤔

Ja mówię do mojego M, że chyba się udało, że czuję, że to ten cykl, na co on " od 3 lat co miesiąc jesteś w ciąży, tylko nie potrzebnie pieniądze na testy wydajesz" 😅 wsparcie pełną gębą 😅
No właśnie 😂 mówię , ona sobie wjechała bardzo powoli w tą pierwszą linię i koniec ... potem biało😂 ale nigdy mi się nie zdarzało by po czerwonej fali zrobiło się białe pole a potem czerwona kreska sobie spacerowała po teście 😂😂😂
 
reklama
Wiecie co? Jestem wściekła na siebie. Po jaka cholerę ja wczoraj robiłam ta betę hcg?
Popłakałam się wczoraj. I tak sobie myśle.... wczoraj miałam 21 dc.... beta wyszła 2,14. Miesiączki mam jak w zegarku co 28 dni.... może cholera jest jeszcze szansa?
Dobrego dnia wszystkim! Trzymam za Was kciuki! 😘😘😘
Oczywiście, że jest szansa 🤷‍♀️ dlatego ja nigdy nie polecam robić testów wcześniej niż dzień spodziewanej @,chox coś mi się wydaje, że ja w tym miesiącu za testuje szybciej 😅🤣
 
Do góry